ATV'nin sevilen dizisi Hercai'nin kadrosuna sürpriz isim dahil edildi. Hercai dizisinin kadrosuna Sera Kutlubey dahil edildi.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
ATV'nin sevilen dizisi Hercai'nin kadrosuna sürpriz isim dahil edildi. Hercai dizisinin kadrosuna Sera Kutlubey dahil edildi. Sera Kutlubey kimdir? Sera Kutlubey kaç yaşında? Hercai Azra kim? Hecai Azra gerçek adı ne? Dilşah'ın kızı kim?

Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Duygu Yetiş, Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer aldığı Hercai dizisine yeni oyuncu dahil oldu. Diziye Azra adıyla Sera Kutlubey dahil oldu.

Final yapacağı konuşulan Hercai dizisine yeni oyuncu heyecanı! Birsen Altuntaş'ın haberine göre diziye Dilşah'ın kızı Azra rolü ile Sera Kutlubey dahil edildi. Birsen Altuntaş ayrıca Harun'u karakterini canlandıran Ahmet Kayakesen'in de diziden ayrılacağını iddia etti.

Hercai dizisine Sera Kutlubey dahil edildi. Sera Kutlubey son olarak Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Cemre rolü ile ekranlara gelmişti. Gazeteci Birsen Altuntaş Hercai dizisine Sera Kutlubey'in dahil olduğunu ayrıca diziden Harun karakterini canlandıran Ahmet Kayakesen'in ayrılacağını açıkladı.

Ancak Birsen Altuntaş'ın Ahmet Kayakesen'in ayrılacağı iddiasına yanıt dizinin hayranlarından geldi. Dizinin hayranları Ahmet Kayakesen'in sosyal medyadan "Saçmalama sadece 2 günlüğüne İstanbul" yazdığını söyledi ve "Ölecek bir karakterin 2 gün sonra sahnesi olabilir mi Birsen?" diyerek karşı çıktı.

Birsen Altuntaş Twitter hesabından "Harun'un (#AhmetKayakesen') ölerek veda edeceği #Hercai'de #SeraKutlubey #Dilşah'ın kızı Azra rolüne hayat veriyor."  yazdı.

SERA KUTLUBEY KİMDİR?

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Sera Kutlubey ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

İlk olarak Kehribar adlı diziyle ekranlara gelmiştir. Son olarak ise Zalim İstanbul dizisinde Cemre karakterine hayat vermiştir. 1.67 metre boyunda ve 52 kilodur.



RO ALDIĞI DİZİLER

Zalim İstanbul
İsimsizler
Babam ve Ailesi
Kehribar