Hercai Miran'ın annesi Dilşah belli oldu! Kim canlandıracak? Ebru Aykaç kimdir çok merak edildi. Yapımını Mia Yapım'ın üstlendiği başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Hafsanur Sancaktutan da Disney Plus'ta! Hafsanur Sancaktutan da Disney Plus'ta!
Hercai Miran'ın annesi Dilşah belli oldu! Kim canlandıracak? Ebru Aykaç kimdir çok merak edildi. Yapımını Mia Yapım'ın üstlendiği başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Artık cuma değil pazar akşamları izleyici karşısına çıkacak olan diziye Miran'ın annesi Hazar'ın büyük aşkı Dilşah rolüyle Ebru Aykaç dahil oldu.

Hercai Dilşah yaşıyor mu? Ölmedi mi?

Son haftalarda öldü sanılan Dilşah Aslanbey'in önümüzdeki bölümlerde diziye dahil olacağı konuşuluyor. Hazar'ın büyük aşkı ve Miran'ın annesi Dilşah'ın gizli yaşamını sürdürdüğü ve önümüzdeki bölümlerde Mardin'de herkesin karşısına çıkacağı iddia ediliyor. Nitekim daha önce de öldü sanılan Aslan Aslanbey'in Hercai'de boy göstermesi Dilşah'ın da ortaya çıkabilme ihtimalini kuvvetlendirdi. Hercai dizisinin 53. bölümünde Dilşah karakteri diziye dahil olacak; muhtemelen dizi de Hazar Şadoğlu ile yeniden aşk yaşayacak.

Öte yadan dizide Dilşah'a Ebru Aykaç'ın hayat vereceği iddia edildi. Peki Ebru Aykaç kimdir? Nereli, kaç yaşında

Ebru Aykaç kimdir? Hangi dizilerde rol aldı

Ebru Aykaç, 7 Şubat 1975 tarihinde Manisa'da dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur. Mezuniyetinin ardından oyunculuk eğitimi alan Ebru Aykaç, 2002 yılında Sırlar Dünyası / Sır Kapısı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; Yağmur Zamanı, Beyaz Yalan, Güneşi Beklerken, Binbir Gece, Bizans Oyunları: Geym of Bizans, Dabbe, Beşinci Boyut, Şeytan, Babam İçin, Rüzgarın Kalbi, Hayatımın Rolü, Kırlangıç Fırtınası gibi yapımlarda rol alan Ebru Aykaç'ın Oruç Aykaç ile evliliğinden Almila Koza adında bir kızı bulunmaktadır. Ebru Aykaç son olarak Elimi Bırakma dizisinde Serap karakterine hayat veren güzel oyuncu şu sıralar Çatı Katı Aşk dizinde oynuyor.

Ebru Aykaç'ın rol aldığı diziler:

Çatı Katı Aşk ( Gülriz Avcı, 2020)
Elimi Bırakma (Serap Cenk, 2018)
Kırlangıç Fırtınası (Meryem Turaboğlu, 2017)
Rüzgarın Kalbi (Mualla, 2016)
Beyaz Yalan (Asude Hanım, 2015)
Güneşi Beklerken (Demet, 2013)
Hayatımın Rolü (2012)
Babam İçin (2012)
İzmir Çetesi (Destina, 2011)
Nefes (Çimen, 2009)
Gece Sesleri (Rengigül Ortaçlı, 2008)
Şifacı (Berre, 2006)
Taşların Sırrı (Sevinç, 2006)
Binbir Gece (Yasemin, 2006)
Arka Sokaklar (Sermin, 2006)
Şeytan (Mine, 2005)
Beşinci Boyut (Selin/Yeşim, 2005)
Yağmur Zamanı (Şule, 2004)
Büyük Buluşma (Melek, 2004)
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (Fatma, 2002)