ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde flaş gelişme yaşandı. Her geçen gün reyting kaybeden dizinin kadrosundan iki oyuncunun ayrıldığı öğrenildi.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde flaş gelişme yaşandı. Her geçen gün reyting kaybeden dizinin kadrosundan iki oyuncunun ayrıldığı öğrenildi. Peki diziden ayrılan oyuncular kimler?

Reyyan ve Miran' ın imkansızdan doğan aşkını konu alan dizi  3.  sezonu ile ekranlara geliyor. 2 sezon boyunca iyi bir izlenme oranına sahip olan dizi bu sezon istenilen başarıyı bir türlü yakalayamayarak reytinglerde hüsrana uğruyor. Özellikle cuma günü yayınlanırken gün değişikliği kararı ile pazar gününe alınmasından sonra reytingleri iyice düşen dizide iki oyuncu veda ediyor. Azad karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşlar ve Gönül'ü canlandıran Oya Unustası diziden ayrılıyor.

Başrollerinde Akın Akınözü ve  Ebru Şahin'in yer aldığı dizinin kadrosunda ise Gülçin Santırcıoğlu, Güven Hokna, Ayda Aksel, Serdar Özer, Ahmet Tansu Taşanlar, İnci Şen,Servet Pandur, Cahit Gök gibi isimler yer alıyor.

Gönül ve Azad diziye veda ediyor!

Ahmet Tansu Taşlar (Azad) ve Oyna Unusta'nın (Gönül)diziden ayrılacağı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Sevilen iki karakter dizinin kadrosundan ayrılıyor. Hercai dizisinin reytinglerinin düşmesinden sonra bu durumun diziyi nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu.

Çekimleri Mardin’de gerçekleşen dizinin yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor. Senaryosunu Eda Tezcan tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuklarında ise Cemal Şan ve Barış Yöş oturuyor. ATV ekranlarında yayınlanan dizi her pazar saat 20:00'de ekrana geliyor.