Gülse Birsel'in Cem Yılmaz paylaşımı sosyal önce sosyal medyada olay oldu sonra yazılı basında... Ortaya çıkan bir kare önce Gülse Birsel'in gençlik hali haber yapıldı sonra ise ünlü komedyenlerin zamanda yolculuğu ile...

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Gülse Birsel'in Cem Yılmaz paylaşımı sosyal önce sosyal medyada olay oldu sonra yazılı basında... Ortaya çıkan bir kare önce Gülse Birsel'in gençlik hali haber yapıldı sonra ise ünlü komedyenlerin zamanda yolculuğu ile...

Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan ve adeta bir efsane haline gelen başarılı senarist-oyuncu Gülse Birsel mezuniyet töreninde çekildiği bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşmıştı. Fotoğrafta ise Birsel'in güzelliğinden sonra konunun ikinci defa haber olmasını sağlayan ayrıntı, karede Birsel'in yanında ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın da yer alması olmuştu.

Türkiye'nin en başarılı iki mizah dehası eski bir fotoğrafta yan yana yer alıyordu. Medyada yer alan haberde ise ünlü ikilinin o dönem birbirleriyle tanışmadığı bilgisi yer aldı.

Gülse Birsel, yıllar sonra Cem Yılmaz'la fotoğrafını paylaştı! Görenler inanamadı! haberi. Son Dakika MAGAZİN haber başlıkları ve gelişmeler

Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete gibi herbiri ayrı bir harika projeye imza atan senarist Gülse Birsel ve Türk komedi tarihine adeta adını altın haflerle yazdıran başarılı komedyen Cem Yılmaz yıllar önce daha sanat dünyasını bilmezken aynı karede yer alıyordu.

Gülse Birsel, Boğaziçi Üniversitesi mezuniyet törenine ait bir fotoğrafı, ''Boğaziçi Üni. mezuniyet töreninde bilmeden mizah paneli yaşanmış. Cem'le okuldan hiç tanışmadan tesadüfen yan yana düşmüşüz. Zaman yolcusuyum ve Cem Yılmaz'la selfie çektiriyorum gibi görünse de sadece genç irisiyim ve elimdeki galiba çatapat. Vay be.'' notu ile paylaşmıştı bu tarihi güzel kareyi.

Tüm medyada gündem olan fotoğraf karesine Cem Yılmaz ise tarzına uygun olarak ''11 bir yaşında harika bir çocuk olarak elalemin mezuniyetine salça olan diyelim. Gerçek bir saman tüneli.' sözleri ile cevap vermişti.

Sosyal medyada bu kareden ve sonrasında çıkan haberlerden sonra ise en çok yer alan yorum ise "hiçbir başarı tesadüf değildir" oldu. Zira bu kadar başarılı iki ismin aynı karede yıllar önce yer alması tesadüf olsa da aynı kulvardaki başarılarının tesadüf olmadığı bir gerçek.