İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada kaç yaşında? Annesi kim her yerde aranmaya başladı. Polat Yağcı'nın yapımcılığında ekranlara gelen İbo Show, 12 Aralık Cumartesi akşamı 5.

İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada kaç yaşında? Annesi kim her yerde aranmaya başladı. Polat Yağcı'nın yapımcılığında ekranlara gelen İbo Show, 12 Aralık Cumartesi akşamı 5. bölümüyle ekranlara geldi. Mustafa Üstündağ, Gülben Ergen, Serdar Ortaç ve Nilgün Belgün'ün konuk olduğu akşamda İbrahim Tatlıses'in en küçük kızı Elif Ada stüdyoda boy gösterdi. İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada hangi evliliğinden dünyaya geldi?

İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada kaç yaşında?

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada 7 yaşında. Tatlıses'in Ayşegül Yıldız ile evliliğinden dünyaya geldi.

Ayşegül Yıldız ile İbrahim Tatlıses, takvimler 2011 yılını gösterirken evlendi. Bir kız çocukları oldu ama çiftin evliliği yürümedi ve 2013'te boşandılar.

Boşanmanın ardından Yıldız, Bursa'ya geri döndü ve Haliç Üniversitesi'nde eğitimini aldığı iç mimarlığa yöneldi. Bir büro açtı ve kızıyla birlikte yeni bir yaşam kurdu.