ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi İkimizin Sırrı'nın ilk fragmanı yayınlandı. İşte oyuncu kadrosu ve konusu gibi merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

ATV'nin Kore yapımı Marriage Contract adlı diziden uyarlanan ve ilk olarak Evlilik Sözleşmesi ismiyle anılan dizisi isim değiştirerek İkimizin Sırrı olmuştu.

Üs Yapım imzalı, Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Cem Akyoldaş’ın yöneteceği İkimizin Sırrı tanıtımları yayınlanmaya başladı. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine düşen fragman beğeni topladı.

“O lanet geceden beri peşimizdeler” sözünün dikkat çektiği fragman dram dolu  bir dizinin  geleceğini gösteriyor.

 Dizininin başrolünü  Aras Aydın ve Leyla Feray paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve  Bestemsu Özdemir gibi başarılı isimler yer alıyor.

ıkımızı-sırrı

İkimizin Sırrı Konusu!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Eşini geçirdiği kazada kaybeden kadının hayat hikayesi konu ediniliyor. Kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlar fakat  kızının hastalığı ile yıkılır. Beyninde tümör olduğunu öğrenir.

Kızının tedavi masraflarını karşılayabilmek amacıyla anlaşmalı bir   evlilik yapmaya karar verir.  Adamla gizlice sözleşme imzalar fakat her şey planladığı gibi gitmez.

İkimizin Sırrı Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadının ve kızının zorlu yaşam mücadelesinin anlatılacağı dizinin henüz yayın tarihi ise açıklanmadı.