Masumiyet dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan aşk çok sürmedi! Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan ayrıldı mı? Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan neden ayrıldı?

Fox Tv'de yayınlanan Masumiyet dizisinde yer alan genç oyuncular Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan ayrıldı!

Masumiyet dizisi zamanı Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan haklarında çıkan aşk haberlerine dair magazincilere sert tepkiler göstermişti. Ancak çok geçmeden ikilinin aşkı ortaya çıkmış ve el ele karaler vermeyi ihmal etmemişlerdi. 

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan dizileri Masumiyet'in reytinglerde istenileni verememesi üzerine final yapmasının ardından sosyal medyada sık sık aşklarına dair paylaşımlar yaparak magazinde kalmayı sürdürmüşlerdi. 

İLGİ BİTTİ AŞK BİTTİ!

Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından ilişkileri sayesinde sürekli gündemde kalan ikili son zamanlarda yeni diziler yeni partnerler yeni genç aşıklar çıkınca ilgili kaybetti.

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan aşkıda fazla uzun sürmedi.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

İkili haklarında çıkan aşk haberlerine dair ağır sözler söylerek magazini hedef almıştı. Ancak kısa süre sonra ikili el ele pozlar vererek aşklarını ilan etmişti. Dizinin final yapmasının ardından da magazini seven ikili sürekli olarlak paylaşımları ile gündemde kalmayı başarmıştı.

Ancak yaz sezonunda yeni diziler yeni partnler ikilinin üzerindeki ilgiyi dağıttı. Önce Serkay Tütüncü'nün sevgilisi İlayda Alişan ile olan tüm fotoğrafları sildiği görüldür. Ardından da İlayda Şahin fotoğrafları silip Serkay Tütüncü'yü takipten çıkardı.

AYRILIK NEDENİ NE?

İkilinin hayranları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın neden ayrıldığını merak ederken kulislerde konuşulanlara göre ayrılığın nedeni aldatma!

Çapkınlığı ile bilinen Serkay Tütüncü'nün İlayda Alişan'ıu aldattığı ilan iddia edilirken bir başka iddia ise ayrılığın reklam olduğu konusunda. 

Konuşulanlara göre son iddia ise İlayda Alişan'ın Serkay Tütüncü'nün kıskançlığından sıkılması ve Alişan'ın kariyerine odaklanmak isteyerek ayrılık istemesi.