Yabancı bir diziden uyarlama olan Sadakatsiz dizisine şok bir transfer geliyor! Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncu kadrosuna tanıdık bir yüz katılmaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine, Survivor'dan transfer geliyor.

Yabancı bir diziden uyarlama olan Sadakatsiz dizisine şok bir transfer geliyor! Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncu kadrosuna tanıdık bir yüz katılmaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine, Survivor'dan transfer geliyor. Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yarışmacı olarak yer alan ancak yaşadığı sakatlıktan dolayı yarışmaya erken veda eden Cemal Hünal, dizi setlerine geri dönüyor. Issız Adam filmi ile tanıdığımız başarılı oyuncu Cemal Hünal, Alper karakteri ile hayatımıza girmişti. Başarılı oyuncu şimdilerde ise reyting rekortmeni olan Sadakatsiz dizisine geliyor. Cemal Hünal, Sadakatsiz dizisinde Sinan karakterine hayat verecek. Sinan karakteri ile ekranlara gelen Cemal Hünal, izleyenlerini mutlu etti. Issız Adam Alper, Sadakatsiz'e geldi. Survivor Cemal Hünal, Sadakatsiz'de Sinan olacak. Cemal Hünal Sadakatsiz!

Cemal Hünal Sadakatsiz'de Sinan Karakterine Hayat Verecek!

Melis Birkan ile başrolünü paylaştığı Issız Adam filmiyle tanınan Cemal Hünal son dönemlerin popüler isimlerinden biri olmaya aday. Cemal Hünay, Survivor 2021'de ünlüler takımında yarışmacı olmuştu. Cemal Hünal Survivor 2021'de yarışmacı olarak yarıştıktan sonra yaşadığı sakatlıktan dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. TV8'de yayınlanan Survivor programından ayrılan Cemal Hünal'dan bir dizi hamlesi geldi. Başarılı oyuncu Cemal Hünal, Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde yer alacak. Sadakatsiz kadrosuna dahil olan yeni oyuncu Cemal Hünal, dizide Sinan karakterine hayat verecek. Sadakatsiz Sinan şimdiden izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor.Issız Adam Alper, Sadakatsiz Sinan Oluyor!

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi hız kesmeden devam ediyor. Her hafta çarşamba günü yeni bölüm yayınlayan Sadakatsiz'e yeni bir oyuncu transfer oluyor. Issız Adam filminde canlandırdığı Alper karakteri ile hayatımıza giren ve Issız Adam filmiyle ün kazanan Cemal Hünal, Sadakatsiz dizisine transfer oldu. Sadakatsiz dizisinde Sinan karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncu Cemal Hünal'ı izleyenler sabırsızlıkla bekliyor. Sadakatsiz Sinan'ın henüz dizide ne rolünde olacağı, dizideki görevi bilinmiyor. Ancak başarılı oyuncu Cemal Hünal'ın diziye heyecan katacağına izleyenler oldukça emin.Cemal Hünal Kimdir?

Son dönemlerde adı sık sık yeni projelerle anılan ve geçmişte yer aldığı başarılı projeler ile tanınan Cemal Hünal'ın kim olduğu merak ediliyor. Issız Adam ile üne kavuşan Cemal Hünal, Issız Adam filminde Alper karakteri ile başrol oynamıştır. Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur. 44 yaşında olan Cemal Hünal, İstanbul'da Saint Benoit Fransız Lisesi'nde 2 sene eğitim görmüştür. İstanbul'da Saint Benoit Fransız Lisesi'nde 2 sene okuyan Cemal Hünal disiplin suçu alarak okuldan atılmıştır. Ardından başarılı oyuncunun ailesi Cemal Hünal'ı İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a göndermiştir. Ardından Amerika'da çok başarılı eğitim kurumlarından oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimini tamamlayan Cemal Hünal, 2007 yılında yer aldığı Ulak adlı sinema filmi ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Kamera önünden önce de Amerika'da pek çok iş yapmıştır. Amerika'da yaşamını sürdürebilmek için bulaşıkcılık, barmenlik, garsonluk gibi işler yapmıştır. Bu gibi işlerin yanında kendi alanı ile ilgili de kısa filmlerde rol almış ve son olarak Los Angeles'da senaryo analistliği yapmıştır. Issız Adam filmi ile tanınan Cemal Hünal sonrasında Asi adlı dizide de yer almıştır. Cemal Hünal iki kere evlenmiştir. Amerika'da yaşadığı zamanlar Los Angeles'ta 2004 yılında, 28 yaşındayken evlenmiştir. 28 yaşında Los Angeles'ta evlenen Cemal Hünal sonrasında boşanmıştır. Cemal Hünal, Lale Cangal ile 18 Eylül 2011 tarihinde evlenmiştir. Cemal Hünal halen daha eşi Lale Cangal ile evlidir. Cemal Hünal'ın Lale Cangal ile evliliğinden bir tane çocuğu vardır. Cemal Hünal'ın oğlunun adı Doğan Atilla Hünal'dır. Cemal Hünal'ın boyu 179'dur.