Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım sosyal medya hesaplarından Hekimoğlu paylaşımlarını sürdürüyor! Mesaj veren Kaan Yıldırım heyecan yarattı!

Ekranların en kaliteli ve Türk televizyonlarının göreceği en özgün işlerden biri olan Hekimoğlu dizisi final yapmış ve izleyici kitlesini derin bir şekilde üzmüştü.

ABD yapımı House dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisi beklenmedik bir şekilde çok başarılı bir şekilde uyarlanmıştı. Hem oyuncuların birbirleri ile uyumları hem de cesur uyarlaması ile takdiri topladı.

Usta isimler Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın barşrolünde yer aldığı Hekimoğlu dizisi erken final yapmış ve üzüntüye boğmuştu. Dizi için dijiatal platformlarla görüşülüyor müjdesi verilmiş ve ancak bir haber verilmemişti.

Hekimoğlu dizisi dijital platforma gelecek mi gelmeyecek mi merak konusu oldu. Hala bir ses seda yok. Dizinin veda yemeğinde Timuçin Esen "Bu hikaye böyle bitmeyecek inanıyorum" demişti. Ancak hiçbir kanal ve platformdan ses çıkmadı. Tüm umutlar tükenmişlen Kaan Yıldırım'dan mesajlar geldi!

Hekimoğlu'nun Dolapdere'si Kaan Yıldırım sosyal medya hesabından Hekimoğlu paylaşımı yaptı. Mevlana dizisine hazırlık yapan ünlü oyuncu yaptığı Hekimoğlu paylaşımları ile acaba mı dedirtti. Dijital platformda şansı hala olabilir düzeyde olan Hekimoğlu için görüşmeler sürüyor.

KAAN YILDIRIM HEYECANLANDIRDI!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Kaan Yıldırım paylaşımında Hekimoğlu'ndan Okan Yalabık ve Ebru Özkan'ın yer aldığı bir kare koydu ve "Ekiptbsi" notu düştü. Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım'ın bu paylaşımı Hekimoğlu'nun ayak sesleri mi sorusunu aklına getirdi.

Hekimoğlu dizisinin sosyal medyası da final bölümünde "Bu kesinlikle bir veda ama belkide bir son değil" diye yazmıştı. Timuçin Esen'e veda sözlerinde "İnanıyorum ki bu hikaye bitmeyecek" demişti.