Kanal D'nin Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Adnan Ziyagil karakteri ile akıllara kazınan Deli Yürek'in Bozo'su, Kurtlar Vadisi'nin Aslan Bey'i Selçuk Yöntem'in yeni projesi belli oluyor!

Usta oyuncu Selçuk Yöntem'in hangi dizide yer alacağı netleşmeye başlıyor! Yeni sezonda ekranlara döneceği konuşulan Selçuk Yöntem için teklifler arka arkaya geliyor! Selçuk Yöntem yeni sezonda hangi dizide yer alacak merak konusu oldu.

Son olarak geçtiğimiz aylarda Şevval Sam'ın oğlu Taro Emir Tekin ile Akis (Reflection) adlı filmde yer alan Selçuk Yöntem'i yeni sezonda ekranlarda görmeye hazır olun. Çünkü 2 önemli dizi usta ismin peşine düştü. Öncelikle bu sezon büyük kayıplar veren ve yeni sezonda da Erdak Özyağcılar'ın çıkması ile isim arayışına girecek olan Yasak Elma!

Selçuk Yöntem'in Fox TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma ile adı anılmıştı. Kulislerde konuşulana göre Yasak Elma 5. sezon için Selçuk Yöntem ile görüşmeler başladı.

Ancak bomba bir iddia daha geldi. Selçuk Yöntem'in yeni sezonda ATV'nin reyting rekortmeni dizide yer alacağı konuşuluyor. Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi dizilerindeki karakterleri özlenen oyuncu için EDHO'da devreye girdi.

OKTAY KAYNARCA DEVREYE GİRDİ!

158090

Selçuk Yöntem'in yakın dostu Oktay Kaynarca'nın da usta oyuncuyu dizide görmek için ikna çabalarına başladığı  öğrenildi.

EDHO izleyicilerinin Selçuk Yöntem'i dizide görmek istediklerinin belirtilmesi üzerine EDHO yapımcısı devreye girdi.

ADNAN ZİYAGİL'İ UNUTTURMAK İSTİYOR!

Yeni sezonda yeni oyuncuların gireceği EDHO için ilk hedef Selçuk Yöntem oldu. Yasak Elma ile adı anılan oyuncunun hem Oktay Kaynarca hem de Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi dizilerinde  canlandırdığı karakterlerini özlemesi ve Adnan Ziyagil tabusunu kırmak istemesi nedeniyle EDHO'nun teklifine daha sıcak baktığı konuşuluyor.

Selçuk Yöntem'in EDHO'ya katılması ile birlikte yakın dostu Oktay Kaynarca ile birlikte yıllar sonra ekrana gelecek.