Gecenin Ucunda dizisinde karşılıklı oynayan karı koca Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün dizide canlı canlı mezara girme sahnesi gerçek hayatta deneyimledikleri bir olaymış! Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül hangi tarikat? Ölüm terapisi nedir?

Star Tv'de yayınlanan Gecenin Ucunda adlı dizide başroloü paylaşan ünlü oyuncu evli çift Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün mezar olayı sosyal medyayı salladı!

Ünlü oyuncu çift Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün Fatih Harbiye sonrası yeniden yıllar sonra beraber başrol oynadıkları Star Tv dizisi Gecenin Ucunda'daki mezar sahnesinin aradındaki gerçek sosyal medyayı salladı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Özge Özder, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Sarp Levendoğlu, Bertan Asllani ve Levent Özdilek’in yer aldığı Gecenin Ucunda dizisinin son bölümünde yer alan canlı canlı mezara girme sahnesi meğer gerçekmiş! Dizinin son bölümünde Kazım Işık'ın ailesi canlı canlı mezara girip ölüm deneyimi yaşadığı sahneler çok konuşulmuştu.

kapak_152954

Dizide Işık ailesi canlı canlı mezara girip ölüm deneyimi yaşarken kendi cenazelerini hayal etmişti. Dizide şifacı Sara karakteri Işık ailesine dünyanın faniliğini anlatırken canlı canlı mezara sokarak ölüm deneyimi yaşattırdı.

Gecenin Ucundaki dizisindeki mezar sahnesinin Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün özel yaşamlarında da yaşadıkları bir deneyim olduğu ortaya çıktı. Dervişlik mertebesine yükselen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin dizideki gibi canlı canlı mezara girdiği öğenildi.

SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA ÇIKTI!

Canlı canlı mezara girmenin yurt dışında da oldukça yaygın olarak yapılan ölüm terapisi deniyimi olduğu da biliniyor. Ünlü çiftin bu sahneyi kendi istekleri ile mi koydurduğu merak edilirken sosyal medya da çiftin hangi tarikatta olduğu tartışmaları başladı..

Kullanıcıların kimileri şarlatan olarak adlandırırken bir çok kullanıcı "İnsanların zararsız inançlarından size ne? Sizin inançlarınız mı çok doğru? Bu bir terapi yöntemi ayrıca.." diyerek ünlü çifte saldıranlarla tartıştı.