Dizilerin final yapmasının ardından yazlık diziler ekranlarda olmak için gün saymaya başladı. Bu sezon ekranlarda birçok yaz dizisi olacak. Bunlardan bir tanesi olan Aşkın Tarifi adlı dizi de çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kadrosuna ise yeni bir ismin da

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Deniz Koloş'un otururduğu ve senaryosunu Doruk Erengül ile Leyla Oter tarafından kaleme alınan yaz dizisi Aşkın Tarifi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre başarılı oyuncu Atakan Yılmaz da kadroya dahil edildi.

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!

Atakan Yılmaz Aşkın Tarifi Dizisinde!

Kadir Doğulu'nun başrolünde olacağı ve kadrosunda Alper Saldıran, Cem Davran gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aşkın Tarifi dizisine Atakan Yılmaz'ında dahil olduğu öğrenildi. Fakat oyuncunun henüz hangi rolü canlandıracağı ise bilinmiyor.

Uzun zamandır ekranlarda yer almayan Kadir Doğulu  Aşkın Tarfifi adlı dizi ile ekranlara geri dönüyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak  NTC medya imzalı romantik komedi türündeki Aşkın Tarifi adlı dizide Kadir Doğulu; Gaziantepli fakat Fransız yemeklerinde usta bir şef olarak karşımıza çıkacak. Fırat Karasu karakterine can verecek. Fırat'ın teyzesi Sultan rolü ile Yasemin Conka'da Kadir Doğulu'ya eşlik edecek. Ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç ile yemek provalarına da başlayan Kadir Doğulu Aşkın Tarifi dizisinde her bölümde izleyicilere çok farklı yemeklerin tarifini verecek. İzleyiciyi hem güldürecek hem de nefis yemek tarifleri vererek farklı bir formatla ekranlarda olacak olan dizi Haziran ayında Kanal D ekranlarında olacak.