Netflix'in yeni dizisi Fatma gündeme bomba gibi düştü! Burcu Biricik TT olurken Fatma dizisine dair hangi yorumlar yapıldı? İşte Fatma dizisine dair yapılan eleştiri ve yorumlar! Hangi ünlü isimler diziyi övdü hangi isimler eleştirdi?

Burcu Biricik'in başarollerinde yer aldığı Netflix'in yeni dizisi Fatma yayınlanır yayınlanmaz gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya da binlerce yorum yapılan dizide Burcu Biricik'in performansı çok beğenildi. 

Bu sene bolca dodyduğumuz psikolojik drama yeni bir dizi daha eklendi. Fatma dizisi izleyenleri kendine hayran bıraktı. Burcu Biricik, Uğur Yücel, Melis Sezen, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Fatma dizisi yorum yağmuruna tutuldu.

Burcu Biricik, Fatma rolü için "Bu rol, üzerime yapışan güzel kadın algısını kırmak için iyi bir fırsattı." açıklaması yapmıştı ve diziye dair merak kat sayısı katlanmıştı. Burcu Biricik'in nasıl çirkin olabileceğine dair yorumlar yapılmıştı.

Fatma dizisinde kocası Zafer hapisten çıktıktan sonra ortadan kaybolan Fatma kocasını aramaya başlar. Ancak beklenmedik bir cinayet işler. Ancak bu cinayeti öğrenen kocasının karanlık bağlantıları sonrası Fatma hayatta kalma mücadelesi vererir ve bu saatten sonra cinayet işlemek Fatma için sıradan bir hale gelmeye başlar.

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

Dizide Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen ve Son Yaz'ın Gökhan'ı Olgun Toker de yer alırken Uğur Yücel'de izleyicilerle buluşuyor. 

Peki Fatma nasıl bulundu. 

Çoğunluk tarafından beğenilen diziye dair en ilgi çekici yorum İzzet Çapa'dan geldi. Geçtiğimiz günlerde yine Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı Kanal D'de yayınlanan Gülseren Budaycıoğlu romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisine dair eleştirilerde bulunan ve "Bu psikolojik dram dizileri bıktırdı artık" yazan Çapa Fatma dizisini ise yerlere göklere sığdıramadı.

İşte İzzet Çapa'nın Fatma ile ilgili yorumu;