FOX TV ekranlarında hafta içi her gün hamaratlığına güvenen yarışmacıların mücadele ettiği Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim’de haftanın finali bölümü başladı. Birbirinden iddialı yarışmacılar bu hafta da yeteneklerini gösterdi ve yüksek puanlar alabilmek için tüm hünerlerini konuşturdu. Peki, Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? 22 Nisan En Hamarat Benim haftanın birincisi kim oldu?

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En Hamarat Benim yarışması haftanın finali bölümü ile bugün ekrana geliyor. Hafta başından bu yana birbirinden iddialı 5 yarışmacı temizlik misafirperverlik ve yemek konusunda hünerlerini göstermiştim. Bugün bu 5 yarışmacıdan biri haftanın birincisi olacak ve 15 bin lira para ödülü kazanacak. Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programlarından biri olan en Hamarat Benim de haftanın birincisi izleyenler tarafından da merakla bekleniyor. Peki, Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı? Kadir ezildi ile en Hamarat Benim haftanın birincisi kim oldu? En Hamarat Benim 22 Nisan kazananı ve detaylar haberimizde...

15.000 TL ödülü sahibini bulacak

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasında hafta başından bu yana performansını gösteren yarışmacıların tek bir amacı var o da haftanın finalinde 15 bin lira para ödülü kazanmak. Her gün bir yarışmacı hünerlerini gösterdi ve rakipleri ile birlikte Kadir ezildi tam puan aldı. Bugün haftanın kazananı açıklanacak ve 15.000 TL para ödülü sahibini bulacak.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

Fox TV'nin sevilen yarışması en Hamarat Benim de haftanın finali bölümü başladı. Programı ilgi ile takip eden izleyiciler ise şu saatlerde En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta kazanan FEYİZE hanım oldu.