Şarkıcı Hatice’nin düzenlenen defile sırasında giysinin arka eteğini açarak izleyicilere kalçasını göstermesi farklı tepkiler aldı.

Kalçası, bacakları meydanda... Şarkıcı Hatice herkesi dumur etti! Podyumda yürürken eteğini açtı! Gayet net şekilde bu hareketi bilerek yaptığını sonradan da açıklamıştı. Bu şekilde dikkatleri üzerine çeken Hatice şimdi de başka şekillerde dikkatleri çekmeyi başardı. Böyle bir harekette bulunmayı planlayarak yaptığını söyleyen Hatice, bundan çevresindekilere önceden de söz ettiğini belirtiyor. Hatta söz ettikleri arasında defilenin sahibi Muammer Ketenci’nin de yer almakta olduğunu anlatıyor. Onun da bilgisi dâhilinde bir hareket olması seyircilerini oldukça şaşırttı.

Bu görüntüleri daha sonra da İnstagram’da paylaşarak daha da ileri gitti. Aldığı tepkilerden memnun olduğunu da belirtmekten geri kalmayan Hatice kendine gelen tepkilerin oldukça iyi olduğunu belirtiyor. 

Estetik Cerrahinin Tanınmaz Hale Getirdiği Hatice’ye Tıklamalar

Son olarak yaptırdığı sayısız ameliyat ile dış görünümünü çok değiştirip tanınmayacak hale geldi. Yaptığı bilinçli frikik ile ilgili videoları en çok tıklananlar listesine girmeyi başardı. Yaptığı hareketler ile sansasyonel biçimde müzik dünyasında kendine yer etmeye çalıştığı düşünülen sanatçı tam tersini söylemekte.

Hareketi reklam amacıyla yaptığı düşünülmektedir. Reklamın iyisi kötüsü olmaz noktasından yürüyen Hatice, müzik dünyasında yerini yükseltme çabasında. Yaptığı müziğe güvenmeyen sanatçıların yaptığı gibi yükselme yolunu böyle bulmuş gözüküyor.

Hatice Bakın Şimdi Neler Yaptı?

Yaptığı bu kalça açma hareketi ile yetinmeyen Hatice kendinden 10 yaş küçük sevgilisi ile yakın pozlarını da kendi sosyal medya hesaplarında yayınlamaktan geri kalmıyor. Yakışıklı sevgilisi ile mutluluk pozları vererek gündemde kalmaya çalışmakta.
Buraya kadar izleyiciler tarafından anlaşılabilir. Ancak son yaptığı paylaşımın anlaşılması oldukça güç olacak gibi durmakta. Magazin dünyasının ilgisini çekmek isterken çok itici olduğu yorumlarda belirtildi.

Ahmet Ertegün Kimdir? Dünyaca Ünlü Yapımcıya Öldükten Sonra Taciz Davası! Ahmet Ertegün Kimdir? Dünyaca Ünlü Yapımcıya Öldükten Sonra Taciz Davası!

Hatice son olarak lazer epilasyon alırken çekilmiş videosunu paylaştı. Epilasyon süresinde bir de şarkı söyleyerek sevimli görünme çabasındaydı. Ne yazık ki beklediği gerçekleşmedi. Videonun izleyicileri sert bir şekilde eleştirilerini yorumlar arasına yazdılar.

ilan365.net özel haber