Kanal D bu sezon final kararları ile en çok konuşulan kanallardan biri oldu. Yeni sezon öncesi Kanal D'den bir yaz dizisi için daha final kararı geldi.

Eylül ayının yaklaşması ile birlikte kanallarda yeni sezon hazırlıkları başlarken özellikle yaz dizisi olarak başlayan birçok hızlıdan de kötü haberler gelmeye devam ediyor. Bu yaz sezonunda ekrana gelen diziler ne yazık ki reyting başarısı açısından istenileni bir türlü veremedi. Kanal D'de peş peşe verdiği final kararları ile en çok konuşulan kanallardan biri oldu. Yaz sezonuna iddialı başlayan diziler dan bir mi daha kanal tarafından fişi çekildi.

Kanal D'de başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı Aşkın Tarifi dizisi sezonu oldukça iddialı başlamıştı. Romantik komedi tadındaki dizi ilk bölümleri ile izleyicilerin ilgisini çekse de daha sonra izleyiciler dizi olan ilgilerini kaybetti. Aşkın Tarifi final iddiaları son dönemlerde çok sık dile getiriliyordu. Kanal D nihayet bu dizi hakkında kararını verdi.

AŞKIN TARİFİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrollerini paylaştığı Aşkın Tarifi final mi yapıyor? Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre düşük reyting sonuçları nedeniyle Kanal D yönetimi dizi hakkında final kararı aldı. NTC medya yapımcılığı ile ekranlara gelen dizi 13 bölümde final yaparak ekrana veda edecek. Her ne kadar dizinin ilk bölümleri izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Ancak daha sonrasında reytinglerde istenileni veremedi.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

kanal-d-o-dizi-hakkinda-kararini-nerede-istedigini-alamayinca-gozunun-yasina-bakmadi-fisini-cekt-1

KADİR DOĞULU VE SERRA ARITÜRK YAKINLAŞMASI KONUŞULMUŞTU

Kanal D'de başlayan Aşkın Tarifi dizisinde geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk arasındaki yakınlaşma sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Hatta Kadir Doğulu'nun Eşi Neslihan Atagül'ün bu görüntüleri kıskandığı ve eşinin diziden ayrılmasını istediği iddia edilmişti. Güzel oyuncu Neslihan Atagül ise bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.