Kanal D'nin yeni yapımı Kraliçe dizisi konusu nedir? Kraliçe dizisi oyuncuları ve dizinin yayın tarihi gibi detayları aktardık. Dizide başrol oynayacak isimleri duyduğunuzda sizler de şaşıracaksınız. Güncel gelişmeler ve dahası haberimizde olacak...

Kanal D'nin yeni dizisi Kraliçe'yi duyanlar heyecanlandı. Çünkü dizinin oyuncu kadrosu ve hikayesi fazlasıyla eğlenceli. Dolayısıyla bu dizide yaşanacaklar şimdiden merakla takip ediliyor. Sosyal medya hesapları bir süredir dizi hakkında gelişmeleri aktarıyordu. Asıl bomba gelişme şimdi geldi. Oyuncu kadrosuna ilişkin önemli ipuçları verildi.

Kraliçe Dizisinde Kim Oynayacak?

Kraliçe dizisinin başrolü olarak Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ı göreceğiz. İki başarılı oyuncu, öyle bir projede rol alıyor ki adeta farklarını konuşturacaklar. Diziye ilişkin merak edilenleri sizler için paylaşmayı sürdürelim. Dikkat çeken yapımda oyuncuların hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değil. Yine de yakın zamanda açıklama yapılması muhtemel. 

Burcu Özberk Başrolde!

Güzel oyuncu Burcu Özberk, bir süredir televizyon ekranlarında gözükmüyordu. Oyuncunun hangi dizide oynayacağı sorulmaktaydı. Gerçekler kısa süre sonra ortaya çıktı. Güzel ismin bu dizide sergileyeceği performans, reytingleri dolaylı yoldan etkileyecektir.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Kraliçe Dizisi Hikayesi

Kraliçe dizisinde büyük bir basketbolcunun skandal olayda adının geçmesinden ötürü hayatının baştan aşağı değişmesini konu alıyor. Kendisi ve eşi bu olaydan fazlasıyla etkilenecek. Dizinin derin bir hikayesi olduğundan ötürü izleyici kitlesinin dikkatini çoktan çekti. Bakalım dizi gerçekten de beklentileri karşılayacak mı? Çünkü şimdiden çıtayı yukarı çıkarmayı başardı. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil fakat önümüzdeki haftalarda hem diğer oyuncular hem de dizinin ne zaman başlayacağı kesinleşecektir.