Günlük dizi Kırık Hayatlar, 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11:00' de Kanal D’de başlıyor...

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı  ve oyuncu kadrosunda ise Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk gibi isimler bulunduğu Kırık Hayatlar başlıyor!

Kanal D'den yeni günlük dizi geliyor!

 İki gencin fırtınalı aşkını kolu alan Kırık Hayatlar dizisi Kanal D ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Dram yüklü konusu ile izleyici karşına çıkacak olan dizinin yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstleniyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Etkileyici bir aşk hikayesi ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında olacak...