Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolünü paylaştığı Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler var, konusu ne? İşte tüm merak edilenler haberimizde..

Gold Film imzalı,  Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisi;  FOX TV ekranlarında  yayın hayatına başlamak için gün sayıyor!

Zonguldak ve İstanbul'da çekimleri devam eden dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ise şöyle:

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizide ;  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılacak.

1 930’lu yıllarda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor. İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir şekilde hazırlandığı ve sürekli spor yaptığı paylaşımlarla da görülüyor. Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler dikiliyor.

Kanunsuz Topraklar Kadrosu!

Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'in  başrolünde olacağı dizinin kadrosunda ise  Necip Memili, Kaan Taşener, Esra Dermancıoğlu ve İlker Aksum gibi başarılı isimler yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar, Eylül ayında FOX TV'de başlayacak...