Miray Daner ve Furkan Andıç, Kara Tahta dizisi için bir araya geliyor. Peki, Kara tahta dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak?

Genç oyuncular Miray Daner ve Furkan Andıç ilk kez birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. İkili Kara Tahta dizisinde bir araya gelecek ve başrolleri paylaşacak. Dizi severler ise Kara Tahta yayın tarihini merak etmeye başladı. Peki, Kara Tahta dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak?

Kara Tahta dizisi için araştırmalar başladı. Uzun zamandan beri TV ekranlarından uzak olan genç oyuncular Miray Daner ve Furkan Andıç, yeni dizi Kara Tahta’da başrolü üstlenecek. Kara tahta dizisi Atlas ve Irmak'ın hikayesini konu alırken yavaş yavaş oyuncu kadrosu da ortaya çıkmaya başladı. Üs Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar’ın oturduğu Kara Tahta dizisinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor. Peki, Kara Tahta dizisi ne zaman başlıyor? Kara tahta dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Hangi günler yayınlanacak?

Kara Tahta dizisi ne zaman başlıyor?

Kara Tahta dizisi TRT 1'de için hazırlanıyor. Henüz dizinin kesin yayın tarihine ilişkin bir bilgi verilmedi. Ancak nisan ayında dizinin ekranlarda olması bekleniyor. Başrollerinde Furkan Andıç ve Miray Daner'in bulunduğu dizi okulda geçirecek.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Kara tahta hangi gün yayınlanacak?

TRT 1'in bu sezon iddialı yapımları arasında olması beklenen kara tahta dizisi lise yıllarından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kalan atlasının yıllar sonra eğitim gördüğü liseye matematik öğretmeni olarak atanması ile yaşanan gelişmeleri ekrana taşıyacak. Lise yıllarında aşık olduğu ve uğruna Ölümü bile göze aldığı Irmak da o sırada aynı okulda görev yapıyor olacak. Miray Daner ve Furkan Andıç'ın başrollerinde yer aldığı kara tahta dizisinin yayın günü henüz netleşmedi.