Oğuzhan Koç, bir süre önce ayrılıp barıştığı sevgilisi Demet Özdemir’e bu akşam büyük bir organizasyonla evlenme teklif etti. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’de bu teklife evet dedi.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti evlenmeye karar verdi. Oğuzhan Koç, bu akşam ünlü bir otelde düzenlediği organizasyonla sevgilisi Demet Özdemir’e evlenme teklif etti. Organizasyonda yakın arkadaşları da çifte eşlik etti. Ayrıca Sakiler grubunun da sahne aldığı evlenme teklifi gecesinde ünlü oyuncu Demet Özdemir’in evet dediği öğrenildi. Demet Özdemir, tek taşlı fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Bir dargın bir barışık ilişkilerini geçtiğimiz haftalarda noktalayan, ancak bu ayrılığa daha fazla dayanamayarak yeniden barışma kararı alan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir evleniyor. Oğuzhan Koç, bu akşam dev bir organizasyonla sevgilisi Demet Özdemir'e evlenme teklif etti. Demet Özdemir de sevgilisinden gelen romantik teklifi kabul etti.

Gözden kaçırmayın

‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi? ‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi?

oguzhan-koc-ve-demet-ozdemir-evleniyor-dev-organizasyonla-gelen-teklife-evet-dedi-2

Evlilik kararı alındı

Ayrılığın ardından çok üzülen ve bu durumu da O Ses Türkiye finalinde dile getiren Oğuzhan Koç, sevgilisini barışmaya da evliliğe de ikna etti. Sakiler Grubu’nun Dünyadan Uzak şarkısıyla romantik anlar da yaşayan çift evlilik kararı aldı.

Yüzüğü taktı

Teklifin ardından tek taş yüzüğünü de takan Demet Özdemir, sosyal medya hesabından da mutlu anlarını paylaştı. Demet Özdemir’in takipçileri ise hemen teklifi kabul etmesine tepki göstererek "Neden hemen kabul ettin, biraz daha süründürseydin" yorumları yaptı.