NGM Yapımın yeni dizisi çok yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. ATV'de başlayacak olan yeni dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve dizide yer alan karakterler izleyenlerin dikkati çekmeyi başardı.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
NGM Yapımın yeni dizisi çok yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. ATV'de başlayacak olan yeni dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve dizide yer alan karakterler izleyenlerin dikkati çekmeyi başardı. Tüm bunların yanında dizinin tanıtım filminde, dizinin müziği de merak edildi. Serkan Birinci'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Kardeşlerim dizisinin her detayı özenle düşünülüyor ve özenle hazırlanıyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu da aynı özen ve titizlik ile hazırlandı. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Recep Ustayer, Simge Selçuk, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Damla Su İkizoğlu ve Melis Minkari gibi isimler alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların yanında dizinin konusu da ilgi çekti. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri izleyenler merak içinde araştırmaya başladı. Kardeşlerim dizisinin karakterleri, oyuncuları dışında konusu da oldukça dikkat çekti. ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim adlı dizide dört kardeşin hayat ile verdiği zorlu mücadele anlatılıyor olacak. Kardeşlerim dizisinde dört kardeş, anne ve babasını kaybetikten sonra hayatla bir mücadele içine girerler. Dört kardeş olan Kadir, Ömer, Asiye ve Emel anne ve babalarını ani bir kaza sonucunda kaybederler. Anne ve babası ölen kardeş, hayatta bir başlarına kalırlar. Dört kardeş anne ve babaları öldükten sonra birbirlerine daha sıkı sıkıya sarılır ve bağlanırlar. Bu dört kardeşin yeni hayat düzeni ve alışma, hayatı öğrenmelerini konu alan dizi yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Kardeşlerim dizisi her yönüyle dikkat çekmeye ve araştırılmaya devam ediyor. Kardeşlerim dizisi konusu, karakterleri ve oyuncuları dışında jenerik müziği ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Kardeşlerim dizisinin jenerik müziği, izleyenlerin çok hoşuna gitti. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kardeşlerim dizisinin müziğini hangi sanatçının söylediği merak edildi. Kardeşlerim dizinin dizi müziğini kim söylüyor ? Kardeşlerim dizisi jenerik müziğini kim seslendiriyor ? Kardeşlerim dizisi müziğini kim yazdı ? Kardeşlerim dizi müziği !Kardeşlerim Dizi Müziğini Kim Seslendiriyor ?

ATV ekranlarının yeni dizisi olan Kardeşlerim dizisi için Güliz Ayla ve Alp Yenier stüdyoya girdi. Stüdyoya giren ünlü şarkıcı Güliz Ayla ve Alp Yenier, Kardeşlerim dizisinin dizi müziğini seslendirecekler. Dizinin tanıtım filmi yayınlandı. Kardeşlerim dizisinin tanıtım filminin yayınlanması ile birlikte izleyenler dizi müziğini araştırmaya başladı. Kardeşlerim dizi müziğini güzel şarkıcı Güliz Ayla ve Alp Yenier seslendiriyor.

Kardeşlerim Dizi Müziğini Kim Yazdı ?

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin yaptığı Kardeşlerim dizisinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Başarılı iki ismin üstlendiği dizinin dizi müziğini de başarılı bir isim yazdı. Yazan kadar şarkıyı seslendiren isim de çok beğenilen bir isim. Kardeşlerim dizisinin müziğini Alp Yenier kaleme aldı. Başarılı sanatçı Alp Yenier'in kaleme aldığı Kardeşlerim dizi müziğini başarılı ve güzel şarkıcı Güliz Ayla seslendirdi.