Kardeşlerim dizisinde sezon finalinde damga vuracak veda! Hiç kimse bu ayrılığı beklemiyordu

ATV’nin sezona fırtına gibi başlayan dizisi Kardeşlerim 18. bölümü ile ekranlara gelecek. Kardeşlerim sezon finali bölümünde beklenmedik vedalar yaşanacak.

Televizyon 16.06.2021 - 20:52 16.06.2021 - 21:03 Volkan Arık

ATV’de sezona geç başlamasına rağmen reyting rekorları kıran Kardeşlerim 18. bölümü ile sezon finali yapacak ve yaz arası verecek. Cumartesi gecelerinin fenomen haline dönüşen dizisinde sezon finali bölümünde de büyük sürprizler izleyicileri bekliyor. Sosyal medyayı sallayan dizide sezon finalinde peş peşe vedalar yaşanacak.

Kardeşlerim 17. bölüm ile geçtiğimiz hafta cumartesi günü izleyici karşısına çıkmıştı. Her hafta olduğu gibi reyting sıraları sıralamasında zirveye hiç kimseye kaptırmayan kardeşlerim dizisi bu hafta ekrana gelecek olan bölümü ile sezon finaline gidecek. Kardeşlerim 18. bölüm fragmanı yayınlandı ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sevilen dizinin sezon finali bölümünde yaşanacak olan ayrılıklar izleyici Bir Hayli üzecek gibi görünüyor.

kardeslerim-dizisinde-sezon-finali

KARDEŞLERİM 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Genç oyuncu kadrosu ile kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kardeşlerim dizisi hem ekranların en çok izlenen dizilerinden hem de sosyal medyanın en çok konuşulan yapımlarından Biri haline dönüştü. Genç ve başarılı oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren dizinin yeni sezonunda kadroya yeni oyuncuların dahil olacağı iddia ediliyor. Özellikle sezon finalinde ayrılıklarında yaşanacağı dizide gidecek olan isimler izleyiciler tarafından merak ediliyor.

kardeslerim-dizisinde-sezon-finalinde-damga-vuracak-veda

AYRILACAK İSİMLER SIR GİBİ SAKLANIYOR

Kardeşlerim dizisinde ayrılacak olan isimler adeta sır gibi saklanıyor. Ancak yeni bölüm fragmanını yayınlanması ile birlikte yavaş yavaş yeni bölüm deki olaylar şekillenmeye başladı. Özellikle kardeşlerim Orhan amcanın yeni sezonda olması beklenmiyor. Kardeşlerim dizisinde Orhan karakteri tiyatro oyunu sırasında dolu silah nedeniyle vurulmuştu. Yeni bölümde Kadir kardeşinin suçunu üstlenerek cezaevine girecek. Ayrıca kulislerde dolaşan bilgilere göre dizinin ana kadrosunda da büyük değişiklikler yaşanacak. Yeni sezona daha güçlü bir başlangıç yapmak isteyen kardeşlerim dizisi yapacağı değişikliklerle birlikte cumartesi günlerini kimseye bırakmayı düşünmüyor.

kardeslerim-dizisinde-sezon-finalinde-damga-vuracak-veda-hic-kimse-bu-ayriligi

KARDEŞLERİM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Celil Nalçakan - Akif Atakul

Ahu Yağtu - Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete - Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy - Şengül Eren

Halit Özgür Sarı - Kadir Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun - Asiye Eren

Yiğit Koçak - Ömer Eren

Aylin Akpınar - Emel Eren

Onur Seyit Yaran - Doruk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@