Kardeşlerim dizisinin reytingleri nasıl, izlendi mi tutuldu mu? her yerde aranmaya başladı. ATV’de 20 Şubat Cumartesi akşamı başlayan Kardeşlerim reyting sıralamasında kaçıncı sırada yer aldı? merak edildi.

Kardeşlerim dizisinin reytingleri nasıl, izlendi mi tutuldu mu? her yerde aranmaya başladı. ATV’de 20 Şubat Cumartesi akşamı başlayan Kardeşlerim reyting sıralamasında kaçıncı sırada yer aldı? merak edildi. Zorlu bir günde yayın hayatına başlayan Kardeşlerim ile ilgili tüm detayları sizler için haberimizde derledik.

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisinin çekimleri, İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki Fatih semti ve yakın çevresinde gerçekleştiriliyor. Anne ve babalarını aynı gün kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini anlatan Kardeşlerim; Show TV'de Kuzey Yıldızı: ilk Aşk, TRT1'de Gönül Dağı, Fox'da Sen Çal Kapmı, Star TV'de İbo Show ve son olarak TV8'de Survivor ile reyting mücadelesine girdi. İşi zorlu rakipleri karşısında bir hayli güç olacak Kardeşlerim başarılı olacak mı merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinin 20 Şubat Cumartesi günü yayınlanan ilk bölümünün reyting sonuçları 21 Şubat Pazar günü belli olacak.

Kardeşlerim izlendi mi tutuldu mu?


Yukarıda da söylediğimiz gibi Gönül Dağı, Sen Çal Kapımı gibi reytingleri yüksek olan dizilerle mücadelesinde başarılı olursa Kardeşlerim dizisi bu sezon sonuna kadar yayın hayatına devam edebilecektir. Ancak dizinin reytingleri düşük seyrederse birkaç bölüm sonra bitecektir. Çünkü Gönül Dağı reytingleri bir hayli yüksek bir dizi öte yandan Survivor, İbo Show gibi yapımlar da reytinglerde ilk beşe girmeyi başarıyor.


Kardeşlerim ilk bölümde neler oldu?


Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren, cepleri boş ama kalpleri sevgi dolu dört güzel kardeş… Ta ki hayatlarını karartan, onları kimsesiz, boynu bükük bırakan o kara güne kadar… Nereye savrulacakları belli olmayan, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri olmayan bu dört kardeş, yaşananların ardından ayakta kalabilmek için mücadele verirken, Akif Atakul ise yaptıklarının bedelini ödemeden sıyrılmanın yollarını aramaktadır.