Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu?

Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu? Kardeşlerim 12 Haziran Cumartesi akşamı ekranlara gelen son bölümde Orhan amcanın vurulması herkesi hayrete düşürdü.

Dizi Haberleri 13.06.2021 - 10:08 13.06.2021 - 10:15 Volkan Arık

ATV ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan ilk bölümden bu yana izlenme rekorları kırmaya devam eden Kardeşlerim dizisi 12 Haziran cumartesi yeni bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Orhan Amcanın Doruk’u kurtarmak için kurşunların önüne atlaması ve yaralanması izleyicileri adeta şoke ederken dizinin izleyicileri ise kardeşlerim Orhan ölecek mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki kardeşlerim dizisi Orhan ölüyor mu? kardeşlerim Orhan ayrılıyor mu?

KARDEŞLERİM ORHAN AMCA ÖLECEK Mİ?

Kardeşlerim dizisi 12 Haziran son bölümde Berk’in tiyatro oyunu adeta gerçeğe döndü. Berk, tiyatro oyununda Tolga'nın intikam planını anlatmıştı. Ancak bir anda işler karışmış ve beklenmedik korku dolu anlar gelişmişti. Tiyatro oyununda Tolga sahte silah yerine gerçek silah kullandı ve içini mermi ile doldurdu. Bu sahnede Ömer silahı Doruk’un göğsüne dayıyor. Berk’in olayı Orhan’a anlatması ile birlikte Doruk kurtuluyor ancak Orhan amca vuruluyor. Tiyatro oyununda rol alan Ömer elimdeki gerçek silah ile amcası Orhan'ı karnından Yaralıyor.

kardeslerim-orhan-amca-olecek-mi

KARDEŞLERİM ORHAN AMCA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Kardeşlerim dizisi 17 Haziran son bölümde Orhan amca karnından vurularak yere yığıldı. Dizinin son bölümünün hemen ardından kardeşlerim 18 bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Kadir cinayete teşebbüsten tutuklanıyor. Orhan'ın ölüp ölmediği ise henüz bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@