Geçtiğimiz hafta ATV ekranlarında ilk bölümü ile bizlerle birlikte olan Kardeşlerim dizisi izleyicinin gönlünü fethetmiş dururken, Peki Kardeşlerim reytingleri nasıl? Kardeşlerim dizisi izlendi mi? Kardeşlerim dizisi tuttu mu? Kardeşlerim dizisi devam ede

Geçtiğimiz hafta ATV ekranlarında ilk bölümü ile bizlerle birlikte olan Kardeşlerim dizisi izleyicinin gönlünü fethetmiş dururken, Peki Kardeşlerim reytingleri nasıl? Kardeşlerim dizisi izlendi mi? Kardeşlerim dizisi tuttu mu? Kardeşlerim dizisi devam eder mi ? Kardeşlerim reyting sonuçları nasıl? gibi sorular çok merakla araştırılırken bu hafta şu sıralar ikinci bölümü ile ekranlarda yayınlanan Kardeşlerim dizisi hakkında gidişatı konusu izleyici  tarafından çok merakla araştırılıyor .

Kardeşlerim reytingleri nasıl?

Anne ve babalarını kaybetmeleri ile birlikte yaşanılan Acıların gözler önüne serildiği ve ilk bölümde reytingleri çok iyi olmasa da tuttu izlenir dedirten dizi Kardeşlerim dizisinin Fenomen izleyicileri şu sıralar Kardeşlerim dizisinin reyting sonuçları nasıl? Kardeşlerin dizisi tuttu mu Kardeşlerim dizisi izlenir mi sorularının yanıtlarını araştırıyor.

Kardeşlerim dizisinin Fenomen izleyicileri şu sıralar Kardeşlerim dizisinin reyting sonuçları nasıl? Kardeşlerim dizisi tuttu mu Kardeşlerim dizisi izlenir mi? sorularının yanıtlarını araştırıyor

Uzunca zamandır merakla beklenmekteydi

Serkan Birinci'nin yönetmen koltuğunda oturuldu Gül Abus Semerci'nin Kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi ngm Medya yapım şirketi aracılığı ile ATV ekranlarında yayınlanmakta iken, dizinin oyuncu kadrosu ve konusu haricinde diğer merakla araştırılan bir soruda Kardeşlerim reyting sonuçları nasıl? sorusunun yanıtı olmaktaydı . Aslında Çok da Zorlu reyting günü olmayan Cumartesi akşamları kendisi ile birlikte eş zamanlı olarak yayınlanan diğer diziler ile kafa kafaya savaşa dahil olan Kardeşlerim dizisi bakalım bu haftaki reyting sonuçları ne olacak? Kardeşlerim dizisi izlendi mi Kardeşlerim dizisi tuttu mu?

Kardeşlerim dizisi izlendi mi?

Geçtiğimiz aylarda yapılan reklamlar sonrasında adının Kardeşlerim olacağı açıklanan dram tarzındaki dizinin zaten ilk baştan beri Cumartesi akşamı yayın günü olarak açıklanmıştı . Özellikle de Celil Nalçakan,  Ahu yağtu'nun başarılı oyunculuğunun adeta gözler önüne serildiği,  Kardeşlerim dizisi bildiğiniz üzere Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının geçtiğimiz hafta yayından kaldırılması ile birlikte onun yerine başlamıştı . Geçtiğimiz hafta Kardeşlerim Reyting sonuçlarına bakılacak olursa ilk 10'a girmeyi başarmıştı.  Kardeşlerim dizisinin ilerleyen bölümlerde de reytinglerinin kat ve kat artacağını düşünüyoruz.  Yani bu akşam ikinci bölümü ile izleyiciyi tekrardan gözyaşlarına boğmaya hazırlanan Kardeşlerim dizisinde, yengeleri tarafından evde istenmeyen 4 kardeşin acıklı hikayelerinin devamına ortaklık edeceğiz . Dizinin henüz ilk bölümünde edindiği kemik kitlesi dizinin bitmemesini isterken Kardeşlerim dizisinin bitmemesi devam etmesi için iyi reyting oranlarına sahip olması gerekliliği vardır . Ancak böyle bir durumun söz konusu olmayacağını öngörüyoruz. Kardeşlerim dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümü ile hiç de kolay olmayan bir rekora imza atarak güzel bir reyting almayı başardı.

Kardeşlerim karakterleri ile birlikte oyuncuları

Celil Nalçakan Akif Atakul 1-
Ahu Yağtu Suzan 1-
Cüneyt Mete Orhan Eren 1-
Fadik Sevin Atasoy Şengül 1-
Halit Özgür Sarı Kadir 1-
Su Burcu Yazgı Coşkun Asiye 1-
Yiğit Koçak Ömer 1-
Simge Selçuk 1-
Damla Su İkizoğlu 1-
Onur Seyit Yaran Oğulcan Eren 1-
Cihan Şimşek Doruk Atakul 1-
Kaan Sevi 1-
Melis Minkari Aybike Eren 1-
Recep Usta 1-
Aylin Akpınar Emel 1-
Gözde Türker Harika Manyaslı 1-