ATV'nin yeni dizisi olan Kardeşlerim adlı dizi, tanıtım filmini yayınladı. İzleyicisinin beğenisine sunduğu tanıtım filminden sonra oldukça yüksek ilgi gördü ve beğeni topladı.

ATV'nin yeni dizisi olan Kardeşlerim adlı dizi, tanıtım filmini yayınladı. İzleyicisinin beğenisine sunduğu tanıtım filminden sonra oldukça yüksek ilgi gördü ve beğeni topladı. Kardeşlerim dizisi, konusu ve senaryosu gereği izleyenleri adeta ekranları başına kilitleyecek. Heyecanın, dramın, gözyaşının, mutluluğun ve öfkenin en yüksek seviyede olduğu dizi yakında başlıyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu da çok başarılı isimlerden oluşuyor. Kardeşlerim adlı dizide yer alan oyuncuların çoğu genç, yetenekli ve sevilen oyunculardan oluşuyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncuları; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak,Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi isimlerdir. Çok sayıda genç ve popüler oyuncunun yer aldığı dizinin ne zaman başlayacağı ve hangi gün yayınlanacağı ise belli olmadı. Ancak ATV'de yayınlanacak olan dizinin çok sevileceği ve iddialı olacağı belli oluyor. Dizide yer alan güzel oyuncu Ahu Yağtu ise dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bir süredir ekranlardan uzak olan Ahu Yağtu, Kardeşlerim dizisindeki Suzan Manyaslı karakteri ile ekranlara dönüyor. İzleyenler Ahu Yağtu'yu ve dizide canlandırdığı Suzan karakterini araştırmaya başladı. Peki, Kardeşlerim dizisinin Suzan'ı kimdir ? Kardeşlerim Suzan Manyaslı kimdir ? Kardeşlerim dizisinin Suzan'ı Ahu Yağtu kimdir ? Ahu Yağtu kimdir ? Ahu Yağtu boyu, kilosu ve eski eşi kimdir ?

Kardeşlerim Suzan Manyaslı Kimdir ?

Güzel oyuncu Ahu Yağtu'nun hayat verdiği Suzan karakteri, Kardeşlerim dizisinin en merak edilen isimlerinden biri oldu. Kardeşlerim adlı dizide yer alan Suzan karakteri, izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Kardeşlerim dizisinde yer alan Suzan Manyaslı kimdir soruları sorulmaya başlandı. Suzan Manyaslı 34 yaşında, hoş, çekici ve güzel bir kadındır. Suzan Manyaslı yıllardır evli olduğu kocasından aradığı ilgi, sevgi ve şefkati göremez. Kocasından göremediği eksik duygularını, dışarıda başka insanlarda arar. Dışarıda aradığı sevgi ve ilgi yüzünden büyük hayal kırıklığına uğrar. Çokça darbe alan ve duygusal olarak yıkılan Suzan, hayatta biraz olsun mutlu olmak ister. Aradığı mutluluğu bulmaya çalışırken geçmiş ile ilgili pek çok sorun ile yüzleşmek zorunda kalır. Geçmişin sırları ile yüzleşirken çok duygusal ve zorlu zamanlar yaşacaktır.Ahu Yağtu Kimdir ?

Şimdilerde ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim adlı dizide başrol oyuncusu olacak olan güzel oyuncu Ahu Yağtu, ekranlara geri dönüyor. Kardeşlerim dizisinde Suzan Manyaslı karakterine hayat verecek olan güzel oyuncunun hayatı, kim olduğu da merak edilmeye başlandı. Ahu Yağtu deyince akla Cem Yılmaz geliyor. Bir dönem Cem Yılmaz ile birlikte olan ve Cem Yılmaz ile birlikteliğini evlilik ile taçlandıran Ahu Yağtu'nun bir oğlu var. Cem Yılmaz ile evliliğinden Kemal adında bir oğlu var. Cem Yılmaz'dan boşandıktan sonra oyunculuk kariyerine aktif olarak dönmüştür. Peki, Ahu Yağtu kimdir ? Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 yılında İzmir'de doğmuştur. 42 yaşında olan Ahu Yağtu, hem model hem de oyuncudur. Ahu Yağtu, ilk olarak kamera karşısına 2001 yılında 90-60-90 adlı programda Esin olarak geçmiştir. Başarılı oyuncu Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmıştır. Pek çok reklamda da yer almıştır. Ahu Yağtu, Cem Yılmaz'dan önce bir evlilik daha yapmıştır. Bu evliliği yaptığında 22 yaşındaydı. Ahu Yağtu, 2000 yılında 22 yaşındayken Doğan Akçura ile evlenmiş ancak 5 sene evli kaldıktan sonra boşanmıştır. Ahu Yağtu'nun boyu 175 ve kilosu ve 55 kilodur.Ahu Yağtu Yer Aldığı Diziler ve Filmler

90-60-90 Esin,

Kampüsistan

Savcının Karısı,

29-30,

Komiser Nevzat- Kanun Namına,

Kavak Yelleri- Duygu,

Poyraz Karayel- Candan,

Kadın,

Kardeşlerim.