TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kasaba Doktoru orjinali Dr Romantic herkes tarafından merak ediliyor. Kasaba Doktoru Kore dizisi Dr Romantic uyarlaması olarak ekrana geliyor. Peki, Kasaba Doktoru Orjinali Dr Romantic nasıl bitiyor, sonu nasıl? Kore dizisi Dr Romantic kaç bölüm?

Ülkemizde Kore dizilerine olan ilgi son derece yoğun. Kore dizisi uyarlaması olan yapımlar da ciddi bir izleyici kitlesine sahip. Bunun son örneği ise Mahkum dizisi oldu. Kore dizisi uyarlaması Mahkum, Perşembe akşamları reytinlerle adeta ambargo koydu. Şimdi de TRT1 uyarlama dizi furyasına katıldı ve Kore dizisi uyarlaması Kasaba Doktoru dizisini izleyici ile buluşturdu. 8 Nisan Cuma akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen Kasaba Doktoru izleyenler tarafından da oldukça sevildi. Hatta dizinini orjinali de bir hayli merak konusu oldu. Peki Kasaba Doktoru Orjinali Dr Romantic nasıl bitiyor, sonu nasıl? Kore dizisi Dr Romantic kaç bölüm?

Kasaba Doktoru Orjinali Dr Romantic konusu ne?

Dr Romantic, Medikal Kore dizisi olarak ekranlara geldi ve ilk sezonu 2016 yılında yayınlandı. Dizide çocukuk yıllarında acı olaylar yaşayan ve babasını kaybeden Kang Dongjoo’nun doktor olma hikayesi ve ardından Teacher Kim ile yollarının kesişmesi konu alınıyor. Kang Dongjoo henüz yolun başında iken bir taşra hastanesinde çok zor bir ameliyatı yapmakla görevlendiriliyor. Ve burada tanıştığı kişiler sayesinde tamamen hayatı değişiyor. Teacher Kim ise yaşadığı bir olayın ardından çok ünlü hatta idol bir doktor olmasına rağmen gözlerden uzak yaşamayı ve kendisine ihtiyacı olan hastalara yardımcı olmayı seçiyor. Onun dokunduğu hayatlar değişiyor, güzelleşiyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

kasaba-doktoru-orjinali-dr-romantic-nasil-bitiyor-sonu-nasil-kore-dizisi-dr-romantic-kac-bolum-2

Kore dizisi Dr Romantic kaç bölüm?

Kasaba Doktoru orjinali Kore dizisi Dr Romantic kaç bölüm sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Dr. Romantic 1. sezon 16 bölüm olarak 2016 yılında yayınlanmıştır. Ardından uzun bir ara veren dizi, tamamen farklı bir kadro ile 2019 yılında Dr Romantic 2 olarak çekilmiştir. Dizinin 2. sezonu da 16 bölüm olarak yayınlanarak final yapmıştır.