Kasaba Doktoru oyuncuları ve konusu meraklı araştırılıyor. Peki Kasaba Doktoru hangi kanalda ne zaman başlıyor? Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru dizisi hakkında merak edilenler haberimizin devamında.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Kasaba Doktoru oyuncuları ve konusu bugün en çok merak edilen başlıkları arasında yer alıyor. Bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizi genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor o. dizide, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren Ömer'in hayat hikayesi konu alınıyor. Aynı zamanda kendini hayat kurtarmaya adamış olan Hakan ve Ömer arasında kesişen hikayede dizinin ana konusunu oluşturuyor. Peki Kasaba Doktoru oyuncuları kimler ki? Kasaba Doktoru ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler?

Kasaba Doktoru dizisinin başrollerini Denizcan Aktaş, Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer, Barış Yalçın, Tarık Uğur Özenbaş, Aytekin Altürk, Özgür Cem Tuğluk, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever paylaşıyor.

Kasaba Doktoru hangi kanalda ne zaman başlıyor?

Kasaba Doktoru TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Kasaba Doktoru 1. bölüm 8 Nisan 2022 cuma akşamı ekrana gelecek. Bundan sonra her hafta cuma akşamları TRT 1'de yayınlanacak olan kasaba doktorluk dizisi oldukça iddialı.

kasaba-doktoru-oyunculari-kimler-kasaba-doktoru-hangi-kanalda-ne-zaman-basliyor-3

Kasaba Doktoru konusu ne?

Babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren Ömer, yaşıtları ile arasındaki farkı kapatmak için çok çalışıyor. Ömer'in yolu şehirden uzak bir belde Hastanesi'nde kendini Hayat kurtarmaya adamız efsane Cerrah Hakan'la kesişiyor. hikayede Hakan, Ömer ve idealist Dr Leyla arasında yaşananlar konu alıyor. Üç doktor bir kasaba hastanesinde kendilerine ihtiyaç duyan insanlara yardım etmek için ellerinden geleni yapıyor. Doktorların mücadelesi sırasında insan hayatı mı yoksa para mı sorusu da ön plana çıkıyor. İdealist doktorlar özel bir hastanede çalışmak yerine bir belde hastanesini tercih ederek kendileri için önemli olanın insan hayatı olduğunu ortaya koyuyor.