TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Kasaba Doktoru 1. bölüm reyting sonuçları herkes tarafından merak ediliyordu. Başta Ozan Akbaba olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin ilk bölümü izleyiciler tarafından bir hayli beğenildi. Kore yapımı Dr Romantic uyarlaması olarak ekranlara gelen Kasaba Doktoru dizisi reytinglerde bir top rakibini geride bıraktı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

TRT 1 bu sezon iddialı dizileri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor yeni bir dizi daha yayına aldı. Kore yapımı Doktor Romantic uyarlaması olarak TRT 1 ekranlarında başlayan Kasaba Doktoru dizisi ilk bölümü ile izleyicilerden geçer not almayı başardı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini en sevilen oyuncularından olan Ozan Akbaba'nın başrolünde yer aldığı Kasaba Doktoru aynı zamanda geniş oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine topluyor. Kasaba Doktoru dizisinde genç oyuncular Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı da yer alıyor. Bunun yanında Vildan Atasever de Yıllar sonra bu dizi ile birlikte ekranlara döndü. Peki, Kasaba Doktoru reyting sonuçları nasıl oldu? Kasaba Doktoru 1. bölüm reytingleri detaylar haberimizde…

Kasaba Doktoru reytingleri nasıl oldu?

TRT 1 ekranlarında 8 Nisan cuma akşamı bir bölümü ile yayınlanan Kasaba Doktoru reytingleri merak ediliyor. Ozan Akbaba 11 Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Vildan Atasever gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı kasaba doktoru dizisi ilk bölümünde izleyicilerden Geçer not almayı başardı. Ayrıca gecenin çok izlenen yapımları arasında da girdi. Kasaba Doktoru dizisi 8 Nisan 2027 reyting sonuçlarında 4. sırada yer alırken TOTAL’de 4.57 izlenme oranı aldı. Kasaba doktoru yeni başlamasına rağmen bu izlenme oranı ile Arka Sokaklar dizisini geride bırakmayı başardı. Kasaba Doktoru dizisi AB reyting sonuçlarında ise 4.87 izlenme oranı ile Survivor All Star dan sonra ikinci sırada yer aldı. Yani bizi ilk bölümden istediği başarıyı yakaladı.

kasaba-doktoru-reytinglerde-surpriz-yapti-iyi-basladi-bakalim-devami-nasil-gelecek-3

Reytinglerini arttırma potansiyeli var

Kasaba Doktoru dizisinin uyarlandığı Dr Romantic dizisi Kore'de ve dünyanın birçok ülkesinde izlenme rekorları kırmıştı. TRT 1 ekranlarının yeni dizisinin de gelecek bölümlerde reyting başarısını arttırma potansiyeli bulunuyor. Özellikle Arka Sokaklar gibi güçlü bir rakibini daha ilk haftadan geçmeyi başaran dizinin gelecek bölümlerde umut vaat ettiğini söyleyebiliriz.