Fox Tv bir dizinin daha fişini çekti! Sevilen dizinin hayranlarına kötü haber geldi! Kefaret dizisi final tarihi açıklandı!

Fox Tv'nin Pazar günleri ekrana gelen başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Kefaret dizisi final tarihi belli oldu. Yeni dizilerine yer açmaya çalışan kanal Kafaret dizisinin final tarihini duyurdu.

Kefaret dizisinin hayranlarına kötü haber geldi. Fox yeni dizilerine yer açmak için dizileri tek tek bitirmeye devam ediyor. Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanan Kefaret dizisi final yapan diziler arasına adını yazdırdı. Kanal ve yapım şirketinden dizinin final tarihi duyruldu. Pazar akşamlarının sevilen dizisi Kefaret dizisinin de fişi çekildi. 

7 günü de dolu olan ve yeni sezon dizilerine yer açmaya çalışan Fox Pazar dizisi Kefaret'in fişini çekti. Zülfü Livaneli'nin beğenilen romanı Konstantiniyye Oteli'nden uyarlanan Kefaret dizisi ekranlara veda ediyor. 

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

FİNAL TARİHİ AÇIKLANDI!

Pazar akşamları ekrana gelen ve kısa sürede seyirciyi kendine bağlamyı başaran dram, askiyon ancak bir o kadarda eğlenceli dizisi Kefaret ekranlara veda ediyor. Sevilen dizinin veda haberi hayranları üzeceğe benziyor.

24. bölümü ile bu hafta ekranla gelecek olan dizinin final tarihi açıklandı. Nugürl Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat'ın başrollerinde yer aldığı Kefaret diziside reytinglere yenildi. Dizi 4 bölüm sonra yani 28. bölümde ekranlara ve sevenlerine veda edecek.