Kefaret Sinan Öldü Mü? Mert Fırat Diziden Ayrıldı Mı?

Fox Tv'nin sevilen Kefaret dizisinde Sinan vuruluyor! Mert Fırat yeni dizisi için dizden ayrılıyor mu?

Dizi Haberleri 20.06.2021 - 17:27 20.06.2021 - 17:27 Ece Sahan

Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat'ın başrolünde yer aldığı Kefaret dizisi son bölümünde seyirciye şok yaşatılacak.

Zülfü Livaveli'nin Konstantiniyye Oteli romanında uyarlanan Kefaret dizisi ilk bölümünden itibaren ilgi çekici konusu ile seyirciyi kendine çekmeyi başarmıştı. Dizi daha sonraları komedi unsurlarını çoğaltarak dahada sevilen bir hal haline gelmişti. 

Ancak dizinin finaline dair söylentiler kuvvetlendi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sinan karakterinin de vurulması ile finale adım adım gelindiği gösterildi. 

KEFARET SON BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kefaret son bölümünde Sinan ve Zeynep ayrılma noktasına gelirken, Sinan adeta intihar edercesine çatışmada kendini hedef yapıyor ve arka arkaya vuruluyor. Sinan'ın yaşaması bir mucizeye kalırken dizinin finalin ayak sesleri iyice duyuldu. Sinan son gizli operasyonunda peşlerinde olan mafya babalarının kızını kendine aşık etmişti. Ancak kız daha sonra her şeyi öğrenir ve aşk acısına dayanamaz ve intihar eder. Sinan'da bunun üzerine iyice suçuluk psikolojesine girer. 

Peki Sinan Ölecek Mi?

Mert Fırat'ın canlandırdığı Sinan karakteri vurularak diziye veda mi edecek? Dizinin finalinin bu sezon yapılacağı konuşulurken bu olasılık var gibi görünsede mutlu bir son daha olası.

Kefaret dizisinde şu an için her şey yola koyularak final bölümüne doğru ilerleniyor. Kefaret dizisi son bölümü tarihi henüz açıklanmadı ancak Mert Fırat'ın yeni dizileri için görüşmeler sürüyor. Son olarak dijital platformda bir dizide yer alacağı öğrenilen Mert Fırat'ın yeni projeleri de merakla bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@