TV8'de yayınlanan ve büyük beden yarışmacıların şık olmak için yarıştıkları Doya Doya Moda,  hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Jüri koltuğunda Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in oturduğu Doya Doya Moda iddialı

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
TV8'de yayınlanan ve büyük beden yarışmacıların şık olmak için yarıştıkları Doya Doya Moda,  hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Jüri koltuğunda Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in oturduğu Doya Doya Moda iddialı yarışmacılar her gün konsepte uygun bir şekilde kombin yapıyor ve jüri de onları puanlıyor. Haftanın sonunda ise birinciye kolye ödülü verilirken; toplamda en düşük puanı alan yarışmaya veda ediyor. Öte yandan Doya Doya Moda ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Temizmagazin adlı Instagram hesabının iddiasına göre; programın jüri üyesi ve sunuculuğunu üstlenen Kemal Doğulu'nun, Doya Doya Moda'ya veda edecek. Peki Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'dan ayrılıyor mu? Başka bir programa mı geçecek?Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'dan ayrılıyor mu?

Bu konuyla ilgili henüz ne Kemal Doğulu'dan ne de yapım şirketinden bir açıklama gelmedi. Ancak iddialara göre Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'ya veda edecek. Hatta Doğulu, Acun Ilıcalı'nın yeni kurduğu dijital platform Exxen'de yeni bir programa başlayacak. Zaten Doya Doya Moda'dan da bu sebeple ayrılacak. Peki Doya Doya Moda Kemal Doğulu'nun yerine kim gelecek?

Doya Doya Moda yeni jüri üyesi kim olacak?

Tüm bu iddiaların ardından Kemal Doğulu'nun yerine Doya Doya Moda'ya kim gelecek merak edildi. Yukarıda da söylediğimiz gibi bu durum kesin olmadığı için sosyal medyada konuyla ilgili tahminler var.

Eğer Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'ya veda ederse; yerine TV8'de daha önce program yapan Raşit Bağzıbağlı gelebilir. Ya da daha önce de İşte Benim Stilim'de de Kemal Doğulu'nun yerine gelen Hakan Akkaya, Doya Doya Moda'ya jüri olabilir.