Kerem Bursin sevgilisi ile ilgili haberlere ne dedi? Camdaki Kız dizisine Hande Erçel'in dahil olacağına dair yapılan haberlere açtı ağzını yumdu gözünü!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız dizisi için oratay bomba bir iddia atıldı. Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı diziye Hande Erçel'in gireceği iddia edildi.

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan bu sezon da 10'lu reytinglere ulaşan ilk dizi olan Camdaki Kız dizisinde ilginç bir isim gireceği iddiası ortalığı karıştırdı.

Bu senenin kuşkusuz en parlayan ismi olan Sen Çal Kapımı dizisinin güzel yıldızı Hande Erçel'di. Hem kariyerinde hem de aşk hayatında adeta rüya gibi günler geçiren isim dünyada da büyük bir hayran kitlesine sahip oldu ve dünyanın en güzel kadını listesinde zirveye yükseldi.

Hande Erçel Fox Tv'de yer alan Sen Çal Kapımı dizisindeki yakışıklı partneri Kerem Bursin ile de dizi aşkını gerçeğe çevirmişti. 

"BU KADAR ABEST BİR HABER"

Hande Erçel'in yeni dizisi ne olacak diye bekleyenler için bomba bir iddia ortaya atıldı. Bir internet sitesi Hande Erçel'in Camdaki Kız dizisine dahil olacağını yazdı. Hande Erçel hayranları çıldırdı! Bu iddia için tık sosyal medya gazeteciliğin geldiği son nokta yorumları!

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Hande Erçel hayranları bu haber için sosyal medya sitesinde "Bu kadar salakça bir haber gerçekten yayıldı ve inan oldu mu? 28 yaşında kariyerinin zirvesinde bir başrol kadın Camdaki Kız dizisine yan rol olarak mı girecek?" yorumları yaparak tepki gösterdi..