Keremcem İle Birlikte İki Genç Oyuncu Büyük Fırsat Yakaladı....

Ünlü oyuncu Keremcem 2023 yılında tekrardan hızlı bir şekilde kameralı karşısına geçecek. Çekilecek olan dizi ile birlikte hayranları da bir hayli sevinmiş durumda gözüküyor. 2019 yılında çekilen kimse bilmez isimli ATV dizisinin hemen sonrasında uzun bir süreye gelen teklifleri reddeden ve kabul etmeyen aynı zamanda da müzik kariyerine odaklanmış durumda olan Keremcem geçtiğimiz yıl çok büyük bir sürpriz yaparak kimsenin beklemediği bir anda Gül Masalı isimli diziye sonradan dahil olmayı başarmıştı. 

Ünlü oyuncu Keremcem’in hayranları ise gül masalındaki bu ani çıkışla çok mutlu olmuşlardı. Ünlü oyuncunun 2023 yılında nasıl bir karakterle izleyicileri karşısına çıkacağı da merakla bekleniyor. Yeni yıla başım belada isimli dizi projesinde anlaşma masasına oturarak başladı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

ATV’de Başım Belada Dizisiyle Keremcem İzleyicileri İle Buluşacak

 Önümüzdeki zamanlarda ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşacak olan Keremcem başım belada isimli proje ile yepyeni bir çıkış yakalayacak. Başım belada dizisinde yer alan 2 kadın başrol oyuncusu da herkesin dikkatleri üzerine çekmesine sebebiyet veriyor. Oyunculardan biri ise geçtiğimiz sezonda balkanlarınızı dizisinde oynayan Merih Öztürk oldu.

Henüz bu projenin final yapmadan yapımcılardan teklif üstüne teklif alan ünlü oyuncu başım belada dizisinin teklifini kabul ederek Keremcem ile partner olmayı kabul etti. Ünlü oyuncu Keremcem ile birlikte bir projede yer alarak kariyerine yepyeni bir sayfa açacak. Merih Öztürk ile birlikte Keremcem sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğrafları çok büyük ilgi gördü ve başım belada dizisinin bir an önce başlaması için sabırsızlandıklarını ifade ettiler.

Son zamanlarda çok dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran bir oyuncu da başım belada dizisi ile birlikte yine dikkatleri üzerine çekmeye devam edeceği benziyor. Erkan Meriç ile birlikte günlük bir dizi olan yazgıda rol alan ünlü oyuncu Yağmur Öztürk de 2 kadın başrolünü oynayan oyuncular arasında bulunuyor. Keremcemin yeni dizisinin bir an önce başlaması ve ekranlarda yayımlanmaya başlamasını takipçileri canla başla bekliyorlar.