Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin hem adı hem yayın günü değiştirildi. İşte ayrıntılar..

TMC Yapım imzalı,senaryosu  Başar Başaran ile Emre Özdür tarafından kaleme alınan, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı ile Barış Erçetin’in oturduğu Bir Zamanlar Kıbrıs dizi ikinci sezonuna ad değiştirerek başlayacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni adı Kıbrıs Zafere Doğru oldu!

  TRT 1 ekranlarda geçtiğimiz sezon her perşembe yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizinin adı değişti. Fakat dizide bir değişiklik daha yaşanacak. Dizi gün değiştirecek.

Uzun zamandır beklenen Barbaroslar dizisinin yayın tarihini açıklayan TRT 1 dizinin perşembe günü yayınlanacağını duyurdu. Böylelikle Bir Zamanlar Kıbrıs'ın gününün değişmiş olduğu görüldü.

Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Barbaroslar Akdeniz Kılıc'ı dizisi perşembe akşamları yayınlanacak. Dizinin hayranları ise Bir Zamanlar Kıbrıs'ın ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.  Peki Bir Zamanlar Kıbrıs ne zaman yayınlanacak?

br-1

Yakın tarihte Kıbrıs' da neler yaşandığı, özgürlük mücadeleleri, zulümler ve Türk halkının yaşadığı sorunları  konu alan ve  oyuncu kadrosunda ise;  Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir, Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu, Deniz Baytaş, Hakan Güner, Tayanç Ayaaydın, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Ahmet Sömers,  Nebil Sayın, Emre Törün, Bade Arazlı gibi isimler yer aldığı dizinin 2.sezonuna merakla bekleniyor.

Kıbrıs’ın Çanakkale Destanı olarak tarihe geçen “Erenköy Direnişi”nin ekranlara geleceği, ikinci sezonda  “Kıbrıs Zafere Doğru” adıyla ekrana gelecek.

Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek! Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek!

Yeni sezon çekimleri hızla devam eden dizinin henüz 2.sezon yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. Açıklandığında paylaşacağız..