TV8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda 5 Şubat akşamı 23. bölümüyle ekranlara gelecek.

TV8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda 5 Şubat akşamı 23. bölümüyle ekranlara gelecek. Boncuk'un hikayesinin bitmesinin ardından yeni bir karakterin ortaya çıkacağı Kırmızı Oda dizisine Pınar Deniz konuk olacak. Peki Pınar Deniz Kırmızı Oda dizisinde kimi canlandıracak?İşte detaylar...

Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan ve gerçek hayat öykülerinin anlatıldığı Kırmızı Oda dizisine her hafta yeni oyuncular konuk oluyor. 5 Şubat 2021 Cuma akşamı 23. bölümüyle ekranlara gelecek olan Kırmızı Oda'nın ön izleme videosu yayınlandı. Kırmızı Oda 23. bölüm ön izlemesinde Pınar Deniz'i görenler çok heyecanlandı. Bunun ardından Pınar Deniz Kırmızı Oda'da kimi canlandıracak? Telefonda Recai ile konuşan kim aranmaya başladı. Peki Kırmızı Oda Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hangi dizilerde oynadı? Kaç yaşında


Kırmızı Oda Pınar Deniz kimdir? Kaç yaşında


Pınar Deniz, 10 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı.