Kırmızı Oda 29. bölümü ile 19 Mart Cuma günü izleyici ile buluştu.

Onur Tuna’dan Mahkum Heyacanı İle İkinci Müjde Geldi! Hiç Sinema Filmi Ne Zaman? Konusu Ne? Hangi Platformda? Onur Tuna’dan Mahkum Heyacanı İle İkinci Müjde Geldi! Hiç Sinema Filmi Ne Zaman? Konusu Ne? Hangi Platformda?
Kırmızı Oda 29. bölümü ile 19 Mart Cuma günü izleyici ile buluştu. Fakat dizi severleri üzen gelişme yaşandı. Aslıhan Gürbüz Kırmızı Oda'ya veda etti!

OGM Pictures imzalı, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Verda Pars'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Benal Tairi'nin oturduğu  ve yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği Kırmızı Oda'nın yayınlanan son bölümünde hikayesi ile büyük ilgi uyandıran Kumru (Aslıhan Gürbüz) diziye veda etti.

Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin paylaştığı, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama olan  Kırmızı Oda her hafta cuma günü saat 20:00'de TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.Aslıhan Gürbüz kimdir?

16 Şubat 1983 tarihinde  Çanakkale'de dünyaya gelmiştir. Bursa'nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu'nda okudu. Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

İlk olarak Bir Bulut Olsam adlı dizi ile ekranlara geldi. Yahşi Cazibe dizisi ise kariyeri açısından çok önemlidir bu dizi ile geniş kitlelerce tanınmaya başladı. Daha sonra birçok dizi ve filmlerde yer almaya başladı.

Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

Büyük Buluşma

Gonca Karanfil

Bir Bulut Olsam

Kanal-İ-Zasyon

Labirent

Yahşi Cazibe

Zeytin Tepesi