Fox karar verdi! 2 dizisini birden bitiriyor. 7 günü de dolu olan Fox, hazırda bir dizisi, çekimleri başlayacak dizileri ile yeni sezona hazırlanıyor.

Fox karar verdi! 2 dizisini birden bitiriyor. 7 günü de dolu olan Fox, hazırda bir dizisi, çekimleri başlayacak dizileri ile yeni sezona hazırlanıyor. Final yaptıracağı dizileri belirledi. Kefaret ve Baraj hoşçakal diyecek.

Fox TV'nin yer açmak için bir türlü kıyamadığı dizilerinde nihayet karar kesin olarak verildi. Fox 2 dizisinin de üzerine çizdi. Pazar günü ve Salı günü yer açıldı. Ancak kıyım bitmeyecek! Yaz sezonunda yeni dizi ve programlar reytinglerde iyi seyrederse Sen Çal Kapımı'da zora girecek.

Savaşçı dizisinin yayın tarihini belirlerken Fox TV, 2 diziye birden final yaptırma kararı aldı. Yaz sezonuna da hazırlanan Fox, önümüzdeki ay Savaşçı dizisini başlatıyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hesabından "Haydi Savaşçı! Kendine en uygun kelimeyi seç ve hikayende paylaş" diyerek yayın tarihinin yaklaştığını müjdelemişti. O günden sonra Fox'un hangi diziyi bitireceği merak konusu olmuştu. Ve kesinlik kazandı.

Kefaret Yerine Savaşçı Geliyor!Fox'un tanıtımlarını sıklıkla döndürdüğü ancak yayın gününü uzatabildiği kadar uzattığı Savaşçı'da karar verildi. Bu sezon Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi büyük transferler de gerçekleştiren Savaşçı dizi TRT'nin Teşkilat dizisine rakip olacak.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un yer aldığı Zülfü Livaneli'nin romanından uyarlanan Kefaret dizisi final yapıyor. Dizinin sonunda Sinan ile Zeynep nihayet mutluluğa adım atabilecek. Arzu'nun ise dizinin sonunda öleceği öğrenildi.

BARAJ FİNALİ NİSAN'DA !

FOX bir diğer üzerini çizeceği dizisini de belirledi. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük'ün yer aldığı Baraj dizisi final yapıyor.

Uyarlandığı başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın yer aldığı Baraj filminden adeta başka bir senaryoya dönüşen Baraj dizisi, reytinglerini bir inip bir çıksa da kanal diziyi kaldırma kararı aldı. Son bölümlerde adeta tüm kurgusu, senaryosu değişen Baraj dizisi için son yaklaştı.AVUKATLAR GELİYOR!

Fox Baraj dizisinin yerine Salı günü yepyeni bir uyarlama dizi koyarak Masumlar Apartmanı seyircisini çekmeye çalışacak. 3 avukat kız kardeşin hikayesinin anlatılacağı yeni dizinin cast çalışmaları yakında tamamlanıyor. Baraj dizisinin Nisan ayının sonlarında son bularak sezonu kapatacağı öğrenildi.