Kırmızı Oda dizisinin Maria'sı Derya Taşbaşı kimdir? Derya Taşbaşı nereli? Kırmızı Oda Maria gerçek adı ne? Kırmızı Oda Maria nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi kim?

Sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri olan Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin Maria'sı merak uyandırdı. Kırmızı Oda Maria gerçek adı ne en çok aratılan konulardan biri oldu. Peki Kırmızı Oda Maria gerçekte nereli? 

Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Gülseren Budayıcıoğlu eseri uyarlaması Kırmızı Oda dizisinde bu hafta merak edilen isim Maria oldu. Dizide Maria karkaterine hayat veren oyuncu Derya Taşbaşı kimdir merak edildi.

DERYA TAŞBAŞI KİMDİR?

24 Mayıs 1985, Mönchengladbach, Almanya doğumludur. Almanya’nın Möchne Gladbach şehrinde doğan Derya Taşbaşı ortaokul ve liseyi Köln’nün Rhein Gymansium okulunda okumuştur. Taşbaşı bir Avrupa Birliği Projesinde yer almak için 2004 yılında İstanbul’a geldi ve hayatına burada devam etme kararı aldı.

İstanbul’da uluslararası şirketlerde müşteri temsilcisi olarak çalıştı ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okudu. Burslu olarak Milano Domus Akademi de bir dönem yer aldı.

Daha sonra oyunculuk ve sunuculuğa adım attı. İlk olarak Arka Sıradakiler adlı dizide yer aldı. Daha sonra reklam filmlerinde yer aldı. TRT Spor’da Haydi Spora adlı programın sunuculuğunu yaptı. Daha sonra ise Kanal 7'de Uçan Halı programını hazırladı. Son olarak ise TRT Avaz'da Türk Dansları isimli programı hazırlayıp sundu.

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Recep İvedik

Arka Sıradakiler

Kanıt

Kolej Günlüğü

Ötesiz İnsanlar

Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne? Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne?

Kırmızı Oda