TV8'in sevilen dizisi olmayı başaran ve reyting rekortmeni olan dizi Kırmızı Oda, izleyenleri şaşırtmaya ve meraklandırmaya devam ediyor. Kırmızı Oda'nın başarılı ve sevilen oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin konusu ve karakterleri de oldukça seviliyor.

TV8'in sevilen dizisi olmayı başaran ve reyting rekortmeni olan dizi Kırmızı Oda, izleyenleri şaşırtmaya ve meraklandırmaya devam ediyor. Kırmızı Oda'nın başarılı ve sevilen oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin konusu ve karakterleri de oldukça seviliyor. Kırmızı Oda dizisinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç gibi isimler yer alıyor. Dizinin başrol oyuncusu olan bu isimlere eşlik eden başka başarılı isimler de yer alıyor. Kırmızı Oda dizisinin karakterleri sık sık değişiyor. Dizinin dinamiği ve heyecanı belki de bu oyuncu değişikliklerinden kaynaklanıyor. Dizinin değişen kadrosu ve kemik kadrosu birleşince de ortaya inanılmaz başarılı bir yapım ortaya çıkıyor. Kırmızı Oda dizisinden son olarak iki başarılı isim ayrıldı. Diziden ayrılan iki isimden sonra diziye iki yetenekli isim de eklendi. Kırmızı Oda dizisinden Boncuk karakterine hayat veren başarılı oyuncu Burcu Biricik ayrıldı. Burcu Biricik'in yanında dizinin ana karakterlerinden ve psikiyatri doktorlarından olan bir karakter daha ayrıldı. Kırmızı Oda dizisinde doktor Ayşe karakterine hayat veren başarılı oyuncu Meriç Önal diziden ayrıldı. Bu iki ayrılan isimden sonra diziye iki yeni ve dinamik isim de dahil oldu. Kırmızı Oda dizisine güzeller güzeli başarılı oyuncu Pınar Deniz ve yetenekli oyuncu Gökhan Yıkılkan dahil oldu. Gökhan Yıkılkan ve Pınar Deniz, diziye sorunlu bir çift olarak dahil oldu. Evliliklerinde yaşadıkları sorunları bir türlü çözemeyen çift, sorunlarını çözmek için Doktor Hanım'a giderler. Dizide Pınar Deniz'in ismi Nazlı, Gökhan Yıkılkan'ın ismi ise Recai'dir. Nazlı ve Recai çiftinin evliliklerinde yaşadıkları sorunları ve çözüm yollarını, Kırmızı Oda'nın yeni bölümlerinde önümüzdeki haftalarda göreceğiz. Peki, Kırmızı Oda'nın Nazlı'sı gerçek hayatta kimdir ? Kırmızı Oda Recai'nin karısı kimdir ? Pınar Deniz kimdir ? Pınar Deniz kaç yaşında, boyu kaç ve dizileri nelerdir ?Kırmızı Oda Nazlı Kimdir ?

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Nazlı karakterine, başarılı oyuncu Pınar Deniz hayat vermektedir. Pınar Deniz'in hayat verdiği Nazlı karakterinin, Kırmızı Oda'da kim olduğu merak edilmektedir. Kırmızı Oda Nazlı, Recai'nin karısıdır. Nazlı, eşi Recai ile sorunlar yaşamaktadır ve bu sorunları çözemezler. Nazlı ve Recai, evliliklerini kurtarmak ve evliliklerinde yaşadıkları sorunları çözmek için Doktor Hanım'a gelirler.

Pınar Deniz Kimdir ?

Şimdilerde Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine hayat vermeye başlayan güzel oyuncu Pınar Deniz'in kim olduğu izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Başarılı oyuncu Pınar Deniz, Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine hayat vermektedir. Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’ da doğmuştur. Başarılı oyuncu Pınar Deniz'in memleketi Adana'dır. Adanalı olan 27 yaşındaki Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Pınar Deniz, küçük yaştan beri oyuncu olma hayalleri kurduğu için üniversite eğitiminin yanında oyunculuk eğitimi de almıştır. Pınar Deniz'in ilk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakteri ile olmuştur. Ayrıca Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat vermiş ve asıl ününe bu dizide canlandırdığı karakteri ile ulaşmıştır. Pınar Deniz, Murat Dalkılıç'ın klibinde de oynamıştır. Pınar Deniz'in boyu 168'dir ve 55 kilodur.Pınar Deniz Dizileri ve Filmleri

Başarılı oyuncu Pınar Deniz az ve öz dizide yer almıştır. Oyunculuk kariyerine Sil Baştan dizisinde Evrim karakteri ile başlamıştır. Sonrasında da Kral, Yabancı, Aşk 101, Bir Deli Rüzgar ve Vatanım Sensin dizilerinde yer almıştır.

Kral,

Yabancı- Ekin,

Sil Baştan- Evrim,

Aşk 101- Burcu,

Bir Deli Rüzgar- Gökçe Yücel,

Vatanım Sensin- Yıldız,

Kırmızı Oda- Nazlı.