TV8 de Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda final iddiaları ile gündeme gelmişti. Peki, Kırmızı Oda ne zaman final yapacak? Kırmızı Oda bitiyor mu final tarihi belli mi? Kırmızı Oda kaçıncı bölümde neden final yapacak?

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Ünlü psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda final iddiaları ile gündeme gelmişti. Binnur Kaya'nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin kısa süre içerisinde final yaparak ekranlara veda edeceği iddia ediliyordu. Final sebebi olarak da Acun Ilıcalı ve yapımcı arasında yaşanan anlaşmazlık gösterilmişti. Peki, Kırmızı Oda final mi yapacak? Kırmızı Oda ne zaman bitiyor? Kırmızı Oda kaçıncı bölümde final yapacak?

Kırmızı Oda final mi yapıyor, bitiyor mu?

Binnur Kaya'nın muhteşem oyunculuğu ile ekranlara damga vuran Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz sezonun en çok izlenen yapımları arasında yer almıştı. Ancak geçtiğimiz sezon yakaladığı başarıyı bu sezon yakalayamayan dizinin final yapacağı iddiaları da hemen ardından geldiği nokta ciddi bir reyting kaybı yaşayan diziye Erkan Petekkaya takviyesi yapıldı. Sadi karakteri ile yeniden kırmızı oda dizisine katılan Erkan Petekkaya reytingleri biraz da olsa toparladı ancak istenilen başarıyı yine de gerçekleşmedi. Bu nedenle de Kırmızı Oda dizisi final kararı verdi.

kirmizi-oda-ne-zaman-final-yapacak-kirmizi-oda-bitiyor-mu-final-tarihi-belli-mi-3

Kırmızı Oda kaçıncı bölümde final yapacak?

Son zamanların en çok sevilen ve takip edilen yapımları arasında yer alan Kırmızı Oda dizisinin final kararı kesin. Kırmızı Oda 18 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek olan 61 bölümü ile ekranlara veda edecek. Yani Kırmızı Oda dizisi bu hafta cuma günü yayından kaldırılıyor.