Kırmızı Oda Sadi Sinemaya Mı Uyarlanacak? Erkan Petekkaya'dan Açıklamalar

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz sezon Kırmızı Oda dizisinin adeta reyting fırtınaları estirmesine büyük bir katkısı olmuştu.

Dizi Haberleri 14.07.2021 - 00:02 14.07.2021 - 00:03 Berkay Keskin

Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterine hayat veren başarılı oyuncu Erkan Petekkaya,  oyunculuğu ile ekran başında diziyi  izleyen izleyicileri adeta büyüledi. yaptığı canlandırma, jest ve mimikleriyle izleyicilerin gönlünü  kazanan Erkan Petekkaya 21 bölüm boyunca, hikayede yer alarak en uzun süre konuk olarak dizide yer alan  oyunculardan biri oldu. İzleyiciler tarafından  sergilemiş olduğu performans beğenilince, Petekkaya'nın dizideki rolü uzatıldı.  sosyal medya üzerinden de Sadi karakteri ve Erkan Petekkaya'nın oyunculuğu hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı. Oyuncu, Kırmızı Oda dizisi  ile büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Dizi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapsa da izleyiciler, dizinin 2021-2022 sezonu için oldukça heyecanlı.

Kırmızı Oda dizisinin geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaptığı 42. bölümde hikayeden ayrılan oyuncu, geçtiğimiz gün Diyarbakır’a giderek bir  film festivaline katıldı. Bu festivalde yaptığı açıklamada Sadi karakterini, ayrı bir dizi olarak çekmeyi planladıklarını anlatan Petekkaya daha sonrasında bu fikirden vazgeçtiklerini anlattı, “Tadı damağımızda kalsın” diyerek dizi konusunu kapattı. 

İleride Sadi’nin  hayat hikayesini, sinema filmi olabileceğini  açıklayan usta Erkan Petekkaya, bu sezon için yeni bir dizi projesinin olduğu açıkladı.

Ancak,  başarılı oyuncu Erkan Petekkaya yeni sezonda  hangi dizide ver nasıl bir dizide olacağını söylemezken.Öğrenilen kulis bilgilerine göre Petekkaya, 2021-2022 sezonunda yayınacak olan ve O3 Medya tarafından hazırlıkları başlatılan,  yeni dizi projesi için anlaşmaya vardığı konuşuluyor. Henüz, adı belli olmayan dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı biliniyor. Bunun dışında başka şu anlık net bir bilgi olmasada sevilen oyuncu Erkan Petekkaya’nın yeni sezonda yine ekranda yer alacak olması hayranlarını mutlu etti.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@