Kerem Bürsin'in Yeni Projesi Belli Oldu

Fox TV’nin çok sevilen, reytingi bol  dizisi sen çal kapımı,  52. bölümde ekranlara veda edecek.  Her hafta reytinglerde rekor kıran dizi sosyal medyada en çok konuşulan yapımlar arasında. 

Dizi Haberleri 13.07.2021 - 23:56 13.07.2021 - 23:59 Berkay Keskin

Geçtiğimiz sezon dizinin düşen reytingleri nedeniyle bir süre ara verilmişti. Daha sonra yurtdışında büyük ilgi görünce yeni bölümleri çekilen dizi  kısa bir süre önce final yapacağını duyurmuştu. Hem reytinglerde hem de sosyal medyada rekorlar kıran dizisi Sen Çal Kapımı sona iyice yaklaşıldı. Geçen sezon yetersiz reyting nedeniyle yayınına ara verilen, ancak yurt dışında gördüğü ilgi üzerine yeni sezon bölümleri çekilen dizinin 50. bölümde final yapacağı duyurulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde,  dizinin 1. yılı kutlandı. Normal şartlarda 50. bölümde final yapmayı  planlayan dizi ekibi daha sonrasında bu kararlarını güncelleyerek dizinin finalini 2 bölüm daha erteleyerek her iki bölümde final yapma kararı aldı.  Alınan bu karar sen çal kapımı dizisinin izleyiciler tarafından çok olumlu karşılandı.

Sen Çal Kapımı, dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel dizinin başladığı ilk günden itibaren magazin gündeminde sık sık  yerini aldı. Başarılı oyuncular bu diziyle birlikte yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Dizinin biteceğini öğrenen  yapımcılar ise başrol oyuncularına teklif yağdırıyor. 

Kerem Bürsin için dizi bitmeden büyük bir teklif geldi. 

Netflix’in ardından Türkiye pazarına girmek isteyen ve projeler  için çalışma yürüten Disney Plus’tan teklif aldığı konuşuluyor.

Diğer yandan kendi yapım şirketi için çalışmalar yürüten Kerem Bürsin'in yeni dizisi ise yine MF Yapım imzalı olacak.

Şu anda proje ile ilgili net bir açıklama olmasa da,  sevilen oyuncu Kerem ürsin'in bir sonraki  adresi belli oldu.  Bürsin'in partneri Hande Erçel içinde yapım şirketleri harekete geçti.  Fakat, Erçel  projeler tarafından yapılan teklifler için net bir yanıt vermedi.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@