Kısmetse Olur'un sevilen yarışmacısı Cansel Ayanoğlu, son zamanlarda gündemden düşmeyen sözde ifşa görüntüleriyle ilgili konuştu. Sosyal medyadan verdiği mesaj ile hukuki sürecin başlatılacağını duyurdu. Geçmişte yaptığı paylaşımların arkasında duracağını da söyledi.

Kısmetse Olur programındaki dikkatleri üzerine çeken Cansel Ayanoğlu, şu sıralar sıkça dile getirilen geçmiş videoları ile gündemdeydi. Öyle ki paylaştığı video ve fotoğraflar büyük dikkat çekti. Kendisinden cesur paylaşımlar geldiği görüntülendi. Ancak geçmişteki bu paylaşımları ile birlikte sosyal medyanın gündeminden de düşmedi. 

Dava Açacağını Duyurdu!

Kendisinin geçmiş paylaşımlarını yayan kişiler hakkında hukuki sürecin başlayacağını duyurdu. Kısmetse Olur'un güzel yarışmacılarından Cansel Ayanoğlu, eski fotoğraf ve videolarının ifşa olmadığını savundu. Üstelik "reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyerekten yaşananları tiye aldı.

Dekolteli Görüntüleri Mevcuttu

Cansel'in internet üzerinde çok sayıda dekolteli görüntüsünün olması, programı izleyenlerin merakını kabartmıştı. Görüntülerin yayılmasına destek çıkan ve bir şekilde paylaşan kişiler hakkında ise gerekenin yapılacağını ifade ediyor. Programın favori isimlerinden olması ise şaşırtmadı. Bu konu hakkında uzun süredir sessizliğini koruyordu. Şimdi ise önemli açıklamalarda bulundu ve muhtemelen son defa sosyal medyadan konuya ilişkin bilgi verdi.

Takipçileri Destek Çıktı

Kısmetse Olur Cansel'in açıklamalarından sonra takipçileri de kendisine sosyal medya üzerinden destek çıktı. Yaptığının yanlış olmadığını savundular. Dolayısıyla sözde ifşa gündeminin bir şekilde Cansel'in daha fazla tanınmasına ve gündemde kalmasına olanak sağladığı görülüyor. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ise aşağıdaki ifadeleri kullanmıştı:

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

canselayanoglu