Yakışıklı oyuncu Kıvanç Talıtuğ'un oğlu Kurt Efe ile paylaştığı fotoğraf olay oldu.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Yeni baba ünlü oyuncu Kıvanç Talıtuğ oğlu Kurt Efe ile fotoğraf paylaştı sosyal medya çıldırdı. 

Türkiye'nin örnek çifti Başak Dizer ile Kıvanç Talıtuğ'un ev halleri sosyal medyada ilgi gördü. Yardımseverlikleri ve asil duruşları ile Türkiye'nin en kaliteli çifti olan Başak Dizer ile Kıvanç Talıtuğ çifti hayran bırakmaya devam ediyor.

Modacı Başak Dizer eşi Kıvanç Talıtuğ'u  oğlu ile oynadığı ev halinin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. O fotoğraflar gündem oldu. 

6 yıl önce nikah masasına oturan Başak Dizer ile Kıvanç Talıtuğ çifti geçtiğimiz aylarda oğulları Kurt Efe'yi kucağına almıştı. Başak Dizer sosyal medya hesabından Kıvanç Talıtuğ'un ev halini paylaştı. 

Kıvanç Talıtuğ'un oğlu ile oynadığı ev hali sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Kullanıcılar "adamin ev hali bile yakışıklı" yorumları yaparken Talıtuğ'un favorileri gündem oldu. Kıvanç Talıtuğ'un kurt adam tarzındakı favorileri kullanıcıların diline dolandı. Kullanıcılar "Adam bu favorilerle bile yakışıklı" yorumları yaptı. Talıtuğ'un yeni tarzının yeni bir dizi için mi olduğu merak edildi.

638b236c86b24732145c1229