Kızılcık Şerbetinde Heyecan Yaptı

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Türkiye’nin en çok izlenen ve seyredilen kanallar arasında yerini almayı Başaran Show TV ekranlarında kızılcık Şerbeti dizisi diğer tüm diziler gibi deprem felaketine nedeniyle bölümlerini ara vermişti. 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkez depremin ardından yaralar sarılmaya başlanıyor. Depremden sonra belirli bir süre ekranlarda olmayan dizilerin yeni bölümü yavaş yavaş ekranlara geliyor. Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümünü yayınladı. Kahramanmaraş Merkez’de 2 büyük deprem felaketi ile birlikte kanallar deprem bölgesinden an ve an gelişmeleri aktarmak için canla başla çalıştılar.

 Diziler Deprem Nedeniyle 2 Haftalık Tatile Girmişti

 Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle bazı kanallar dizi tekrarı ve sinema filmleri ile tekrardan yavaş yavaş normal yayın hayatına geçme planları devam ederken 20 Şubat’ta yaşanan Hatay merkezde 2 büyük deprem felaketinin hemen ardından tekrardan dizileri ara verme kararı alındı. Salı günü itibarıyla de televizyon kanalları tekrardan yavaş yavaş yayın hayatına geçiş yapmaya çalışıyorlar.

 Bu hafta ise çok merak edilen diziler arasında Star TV ekranlarında verilen yalı çapkın dizisinin yeni bölümünde neler olacağı konusu çokça tartışmaya açıldı. Cuma akşamları izleyicileri ile buluşturulan dizinin rakibi olan Show TV ekranlarındaki kızılcık şerbetinin de yayınlanıp yayınlanmaması akıllarda soru işareti olarak kalmıştı. Dizi yeni bölümünün yarın akşam izleyenlerle buluşturulacağı bilgisi de paylaşılmış oldu.

 Televizyon kanallarından gelen dizilerin yeni bölümlerinin fragmanları ile birlikte televizyon ekranlarını tekrardan yavaş yavaş diziler verilmeye başlanacak. Bu hafta için ise en çok merak edilen projelerden biri olan Star TV’nin Yalıçapkını dizisinin yeni bölümünün ekranı gelip gelmeyeceği konusuydu. Ancak son elde edilen bilgiler neticesinde yeni bölümünün ekrana bu hafta verileceği öğrenildi ve Cuma akşamı da tekrardan bu dizinin rakibi olan Show TV’nin Kızılcık Şerbeti dizisinin de yeni bölümünün verileceği bilgisi paylaşıldı.  Bu dizilerin yeni bölümlerinde ise neler yaşanacağı şimdiden merak konusu olmayı başardı.