Kuruluş Osman dizisi, Burak Özçivit eşliğinde güzel işlere imza atıyor. Dizinin 132. bölümü reyting birincisi oldu. Üstelik tüm reyting gruplarında rakiplerine fark atmayı başardı. ATV dizisiyle ilgili son dakika gelişmelerini paylaştık.

Kuruluş Osman, son bölümünde inanılmaz olaylara yer verdi. İzleyiciler ise bu gelişmeleri yakından takip etmek istediği için diziden gözünü ayıramadı. Kuruluş Osman Total, AB ve ABC1 reyting gruplarında zirveyi gördü. ATV'nin hit dizisi Kuruluş Osman, son bölümüyle ekranlarda büyük bir başarıya imza attı.

Dizi Reytinglerde Birinci Oldu

132. bölümde Kuruluş Osman, reyting ölçümlerinde tüm izleyici gruplarına hitap ederek dikkat çekti. Tüm izleyicilerde 6,91 reyting ve 20,35 izlenme payı ile zirvede yer aldı. Aynı başarıyı AB ve 20+ABC1 kategorilerinde de sürdürerek popülerliğini korudu.

buraközçivit1

Kuruluş Osman Son Bölümde Yaşananlar

Kuruluş Osman’ın son bölümünde, Lefke Kalesi esareti sonrası Cerkutay'ın dönüşü ana tema oldu. Cerkutay, Yenişehir'e dönüşünde uzun zamandır göremediği ailesiyle kavuştu ve ardından Osman Bey'le oldukça gergin bir yüzleşmeye sahne oldu. Cerkutay, sofrada onun için sunulan ikramları reddederek yaşadığı acıları ve hayal kırıklıklarını dile getirdi. Osman Bey ise onu kurtarmak için yaptıklarını ve karşılaştıkları zorlukları anlattı.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!

Yeni bölümde, Hz. Yunus Emre'nin Bala Hatun'a Hz. Eyyub kıssasını anlatarak ona moral vermesi izleyenleri duygulandırdı. Ayrıca Osman Bey, Yakup Bey'le ilgili stratejik hamlelerine devam ederken, sofrada bölge beylerine özel bir sürpriz hazırlayarak mesajını verdi.