ATV'nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran Kuruluş Osman dizisinin yeni sezonu heyecanla beklenirken kadroda yeni isimlerin dahil olduğu öğrenildi. İşte sevilen dizi hakkında son gelişmeler..

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

ATV ekranlarında yayınlanan, senaryosu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep, Peker Bozdağ ile Ozan Bodur tarafından kaleme  alınan ve yönetmen koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu  tarihi dönem dizisi Kuruluş Osman,  23 Haziran Çarşamba günü 64. bölümü ile ekranlara yaz tatili arası vermişti.

Başrolünde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi oyuncuların yer aldığı çarşamba akşamlarının fenomen dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor.

kurulus-osman-59-izle

Eylül ayında yeni sezonuna başlayacak olan diziden sevindiren gelişmeler var. Kadroda 3 yeni ismin dahil olduğu bilgisi edinildi.

3.sezonuna bomba gibi hazırlanan dizinin kadrosuna  Şeyma Korkmaz, Rüzgar Aksoy ve Serhat Kılınç’ın dahil olduğu Birsen Altuntaş tarafından duyuruldu.

Ekranların en çok izlenme rekora kıran Kuruluş Osman dizisi sürprizlerle dolu ve oldukça heyecanlı yeni sezonu ile Eylül ayında ekranlarda olmaya devam edecek.

kurulus-osman

Kuruluş Osman dizisinin  henüz yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. Açıklandığında paylaşacağız..