Leyla ile Mecnun'a Serenay Sarıkaya Sürprizi! Konuk Geliyor! Acun Rica Etti Serenay Kabul Etti!

EXXEN'in merakla beklenen projesi Leyla ile Mecnun yeni bölümlerine Leyla krizi sürerken Serenay Sarıkaya bombası geldi!

Dizi Haberleri 10.07.2021 - 02:06 10.07.2021 - 02:07 Ece Sahan

TRT'nin efsanelere adını yazdırmış olan absürd komedi dizisi Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile yıllar sonra Exxen'de ekrana gelecek.

Çekimleri süren dizide Leyla krizi yaşanırken müjdeli bir haber de geldi. Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant, Köksal Engür, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisinin çekimleri tam gez devam ediyor.

DENİZ IŞIN KRİZİ!

Leyla ile Mecnun dizisini yeni Leyla'sı Masumiyet dizisi ile yıldızı parlayan Deniz Işın olmuştu. Ancak yeni Leyla'da sözleşme krizi çıktı. Deniz Işın'ın başka bir dijital platformla sözleşmesi olması kriz çıkardı. O tarafta kriz sürerken sürpriz bir haber de geldi.

ACUN BU SENE EXXEN'İ UÇURMAYA KARARLI!

Acun'dan bu sene Exxen için bombalar bitmiyor. Exxen'in başarılı olması için büyük bir çabaya giren Acu Ilıcalı önce ses getirecek dizi projesi Leyla ile Mecnun ardından da UEFA Ligini alarak büyük bir avantaj sağlamıştı.

Acun Ilıcalı işi sıkı tutmaya devam ediyor Acun Ilıcalı bu sezon ses getirecek dizisi Leyla ile Mecnun'un  ilk bölümüne Serenay Sarıkaya'yı konuk etmeye hazırlanıyor.

SERENAY'A O SES TÜRKİYE'DEN SONRA İKİNCİ RİCA!

620_340_31-aralik-2019-o-ses-turkiye-yilbasi-ozel-bolumunde-serenay-sarikaya-dan-cifte-performans-620x338.45410628019323_5e0bbc874cec7

Geçtiğimiz sene O Ses Türkiye'ye davet ettiği  Seranay Sarıkaya, Acun'un bu teklifini de kırmadı. İddialara göre Acun Ilıcalı, Serenay Sarıkaya'ya Leyla ile Mecnun dizisine konuk oyuncu olarak bir bölümlüğüne katılmasını rica etti. Serenay Sarıkaya'da Acun'un bu isteğini kırmadı.

Haberler ne kadar doğru bilinmez ancak Acun'un Exxen için bu sene büyük yatırımlar yaptığı kesin. Serenay Sarıkaya ile dotluğu da bilinen Acun'un bu teklifi bakalım işe yarayacak mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@